2 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Diyet

2 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Diyet
1 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 804 kez okundu.

2_Günde_3_Kilo_Verdiren_Şok_Diyet2 günde 3 kilo diyeti, bayanlarımız bazı zamanlarda 2-3 kilo fazlalarının olduğunu ve bunu en kısa sürede nasıl vereceklerini hesaplar. Bunun için 2 günde zayıflamak uğruna vücutlarına olmadık işkenceleri uygular, fakat başarılı olamazlar. Ancak 2 günde 3 kilo vermek hayal değil. Nasıl mı? 2 günde 3 kilo verdiren şok diyet programı nın düzenli olarak uygulanması sonucu istediğiniz kiloya düşmeniz mümkün.

   Yalnız sürekli tekrarlamadan sadece iki gün uygulanması gereken diyet, diyet uzmanlarının tercih etmediği düşük kalorili diyet ile 2 gün içinde 3 kilo verebilirsiniz. Kısa süre ve düşük kalori ile 2 günde 3 kilo vermenizi sağlayacak yani günlük 700 kalori ile 2 gün içinde 2-3 kilo verebileceğiniz şok diyet için aşağıdaki menüyü harfiyen yerine getirmeniz ve tekrar etmeden bir defaya mahsus uygulamanız yeterli olacaktır. Aksi takdirde metabolizmanızın yavaşlamasına ve hem sağlık hem de kilo konusunda problemler yaşamaya başlarsınız.

ŞOK DİYET GÜNLÜK MENÜ

1.GÜN: Sabah kahvaltıda meyve ya da meyve suyu, öğle bir kase salata, bir porsiyon sebze yemeği ile bir kase yoğurt, ikindi de bir adet meyve, akşam yemeğinde salata, ince bir dilim ekmek ve bir porsiyon et yemeği ile gece yatmadan önce bir adet meyve.

2.GÜN: Sabah kahvaltısında yine meyve veya meyve suyu, öğle de bir porsiyon sebze yemeği ile bir kase yoğurt ve bir kase salata, ikindi de yine bir meyve, akşam yemeğinde salata ile bir porsiyon sebze yemeği yanında ince bir dilim ekmek, gece yatmadan önce de bir tane meyve.

   Bu şekilde düzenli ve muntazam olarak yapılacak şok diyet sonrası 2 günde 3 kilo verme başarısını yakalayabilirsiniz. Fakat sık olarak uygulamamalı ve tekrarlanması halinde metabolizmanın yavaşlayarak kilo vermenizin durmasına, ciddi sağlık ve kilo problemi yaşamanıza neden olacağını unutmamanız gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png