2012 Trendi Kadife ve Süet Birlikteliği

2012 Trendi Kadife ve Süet Birlikteliği 2012 Trendi Kadife ve Süet Birlikteliği

Kadife ve süetin uyumu 2012 yılı kış sezonunun kadınlar tarafından en çok  ilgisini çeken iki yeni trendi olarak vitrinleri süslüyor. Yani 2012 trendi kadife ve süet birlikteliği sizin şıık ve çekici görünmenizi sağlıyor. Bayanların özel günler de dahil olmak üzere günlük kullanımlarında çok rahat bir şekilde kullanabilecekleri süet ve kadife kombinasyonlarından kadife ve süet birlikteliği ile oluşan parçalara tül ve dantel yerine rahatlıkla tercih edebilecekleri, sade ve şık görünmelerini sağlayan bir tercihleri olarak görünmektedir.

Bu elbiselerin platform topuklu ayakkabılar ile giyildiğinde çok şık gösterdiği kabul görmektedir. Dokuların mükemmel uyumuna şahitlik etmek için kadife etek ile süet bir çizme veyahut süet etek ile süet çizmeyle yapılacak kombinasyon yeterli olmaktadır. Kloş eteklerin karın ve basen bölgelerinizde bulunan sorunlarınızı kamufle ederek giyeceğiniz yüksek belin sizi 1980 li yıllara götüreceği kesin görünüyor.

 

Opak çoraplar sayesinde komyinasyonunuzu tamamlayacağınız pileli veya lastikli eteklerin basic t-shirt ile birlikte kullanılması günlük hayatta sizi sportif ve şık gösterecektir. Sizde kataloğumuzu inceleyerek hem kendinize uygun bir model seçin ve hem de yorum yaparak bu konuda karar veremeyenlere karar vermelerine yardımcı olun.

2012 Trendi Kadife ve Süet Birlikteliği

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png