2013 Bayan Çizme ve Ayakkabı Modelleri

2013 Bayan Çizme ve Ayakkabı Modelleri
19 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 930 kez okundu.

2013_Bayan_Çizme_ve_Ayakkabı_ModelleriBayanların en büyük arzusunun ayakkabı olduğunu biliyoruz. Yaz aylarının bitmesi kış aylarına yaklaşmamızla birlikte bot ve çizme tasarımları ortaya çıkıyor. 2013 bayan çizme ve ayakkabı modelleri birbirinden güzel model ve tasarımlardan oluşturulmuş görünüyor. Bu sene yine her sene olduğu gibi hem dikkat çekici hem de zarif modeller yer alıyor. Tasarımcılar ve ayakkabı markalarının tasarımlarına başlaması ile birlikte tasarımlar ortaya çıkıyor.

Bu sene diğer senelere göre farklı tasarımlar yer alıyor. Bu sene tasarımlarda yani çizme ve botlarda istediğiniz yükseklikte bulabilirsiniz. Yüksek platform topuklu ayakkabılar, az topuklu çizmeler ve kalın topuklu ayakkabılar görmeniz mümkün. Kış aylarında bayanlar çizmelerden vazgeçemezler. Malum havaların soğuk karlı ve yağmurlu olması da bayanların çizmelere ve botlara yönelmesini sağlıyor. Bide bayanlar dışarıya çıktıkları zaman ilk dikkatlerini çeken ayakkabılar oluyor. Bu sene tasarımlarda istediğiniz renk ve özgün tasarımlar yer alıyor.

Tasarımların modern, klasik ama bir o kadar da iddialı olması bayanların hoşuna gidecektir. Tasarımları istediğiniz marka veya butiklerden alabilirsiniz. Tasarımların şimdilik siyah, kırmızı ve beyazdan oluşması dikkatlerden kaçmıyor. Ama tasarımcıların farklı renklerde tasarımlarının zamanla butiklerde yer alacağının sinyallerini verdi. Ve son olarak tasarımların zarif, asil, modern ve iddialı olması tasarımların sezona iyi başlamasında en önemli etkendir. Sizin için oluşturduğumuz sonbahar kış çizme ve ayakkabı kataloğu içinden ilginizi çekecek bir model mutlaka bulunuyordur.

2013 Bayan Çizme ve Ayakkabı Modelleri

2013_Bayan_Çizme_ve_Ayakkabı_Modelleri

2013_Bayan_Çizme_ve_Ayakkabı_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png