2013 Gelinlik Modelleri

2013 Gelinlik Modelleri
9 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 1.083 kez okundu.

2013_gelinlik_modelleri2013 gelinlik modelleri yine büyüleyici güzellik ve etkileyici modeleri ile gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Sizin de bildiğiniz gibi gelin adaylarının dikkat etmesi gereken en önemli unsur gelinlik seçimidir. Gelinlik seçimi yapılırken düğünün yapılacağı yer, vücut yapınız, boy ve kilonuzu göz önünde bulundurarak gelinliğini seçmeniz en doğrusudur.

Gelinliğin manken üzerinde güzel durması gözlerinizi boyamasın önemli olan sizin vücut yapınıza uyması ve üzerinizde güzel durmasıdır. Eğer beğendiğiniz model üzerinizde güzel durmadıysa moralinizi bozmayın mutlaka beğeneceğiniz ve üzerinize uygun bir gelinlik bulabileceksiniz. Özellikle 2013 gelinlerinin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Neden diye sorarsanız bu sene ki gelinlik modelleri tam yeni gelinlere yakışır çok güzel modeller tasarlanmaktadır. Bu sene ki gelinlikler içinde gelinlerin göz kamaştıracağı kesin.

Özellikle kır düğünleri için tasarlanan gelinlikler içinde rüya gibi bir düğün geçirmemeniz mümkün değil. 2013 yılında artık kabarık ve balık etek gelinliklere oldukça sık rastlayacağınız kesin. Özellikle zayıf gelin adayları için kabarık gelinlikler daha güzel ve özel bir görüntü sağlayacaktır. İşte size bir uzman tavsiyesi eğer kalçalarınız büyükse kesinlikle kalçanıza oturan balık etek gelinlik tercih etmeyin. Eğer böyle bir gelinlik giyerseniz sizi olduğunuzdan zayıf değil aksine olduğunuzdan şişman gösterir ve bu da sizin orantısız bir vücuda sahip olduğunuzu gösterir ve rahatsız edici bir görüntü yaratır.

2013_Gelinlik_Modelleri

2013_gelinlik_modelleri

2013_gelinlik_modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png