2013 Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

2013 Mezuniyet Ayakkabı Modelleri
4 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.092 kez okundu.

2013_Mezuniyet_Ayakkabı_ModelleriMezuniyet töreni her genç kız için önemlidir. 2013 Mezuniyet ayakkabı modelleri seçimi kadar elbise seçiminde ki uyumda önemlidir. Elbise ile ayakkabı uyumu kadar takı ve makyaj uyumuna da önem verilir. Elbise alındığında buna uygun ayakkabı modelleri bulmak oldukça zor bir durum. Artık üniversite mezuniyeti kadar lise mezuniyeti de önem kazandı. Liseyi öğretimini tamamlayan genç kızlar bu güzel, mutlu ve anlamlı bir günde mutlu olmak isterler. Bu mutlu günlerinin işkenceye dönmemesi için ayakkabı seçiminizin doğru olması gerekiyor. Çünkü kendi ayağınıza uygun hem de rahat bir ayakkabı olması gerekiyor. Bu rahatlığın yanı sıra bide elbise ile uyumuna dikkat etmek gerekiyor. Bu anlamlı günde elbise ile ayakkabı uyumu çok önemledir.

Genç kızlarımız bu anlamlı günü aylar önceden hazırlanmaya başlarlar. Bu anlamlı günde şık olmaları ve balonunu en güzel kızı olmak isterler. Bütün dikkatin kendisinin üstünde olmasını da isterler. Önce ayakkabı ile çanta uyumu elbise ile de takım sağlamasına önem gösterirdik. Şimdi artık bu sezon moda olan zıt renklerin uyumu da mezuniyet ayakkabısını seçmede kolaylaştıracaktır. Çünkü artık elbise ile ayakkabı uyumu, ayakkabı ile çanta uyumu yerine birbirine zıt renkler kullanılıyor. Mesela kırmızı bir elbisenin altına saks mavisi bir ayakkabı ve saks mavisi çanta ile harika bir görünüme ulaşacaksınız. Yani bu demek oluyor ki artık aldığınız elbiseye uygun değil de daha çok zıt renkler ile uyumu sizin işinizi kolaylaştıracaktır. bir tane daha örnek verelim. Düz ve sade bir elbisenin altına şaşalı ve bol hareketli bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Bu sezonun bir diğer trendi de sivri burun ayakkabı. Sivri burun ayakkabının modern bir havası vardır. Bu ayakkabıya uygun daha sade ve modern bir elbise ile tamamlayabilirsiniz.

Örneğin deri bir elbisenin altına sivri burun ayakkabı size güzel bir görüntü verecektir. Birde şuna değinelim. Mezuniyet gecesi ayakkabı modelleri ni seçerken yapılan mekânında göz önünde bulundurmak lazım. Eğer dışarıda veya açık bir alanda yapılan mezuniyet gecelerinde kapalı veya dolgu topuk ayakkabıları tercih etmelisiniz. Kapalı mekanlarda ise açık ayakkabılar tercih edebilirisiniz. Bu sezon yine ön planda olan zımba detaylı platform topuk ayakkabılarda yapacağınız kombin ile uyumlu olacaktır. çiçek, metal materyaller ve fiyonk desenli ayakkabılarda çok şık olacaktır. Yani mezuniyet için hazırlanırken dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Böyle özel ve anlamlı günde dikkat hem güzel hem de şık olunması gerekir. Böyle güzel bir günde doğru seçeceğiniz elbise, ayakkabı, çanta ve takı sizi hem unutulmaz yapabilir hem de böyle bir kombinle herkesi büyüleyebilirsiniz. Her ne kadar elbise önemli olsa da yine de elbiseye de ön plana çıkartan ayakkabılardır. Mezuniyet için hazırlanan genç kızlar hala ayakkabınıza karar vermediyseniz sizin için seçtiğimiz 2013 mezuniyet ayakkabı modellerine bir göz atın.

2013 Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

2013_Mezuniyet_Ayakkabı_Modelleri

2013_Mezuniyet_Ayakkabı_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png