5 Adımda Seksi Dudaklar

5 Adımda Seksi Dudaklar
5 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 849 kez okundu.

5_Adımda_Seksi_Dudaklar5 Adımda Seksi Dudaklar elde etmek için ne yapılabilir? Öncelikle vereceğimiz kısa ve öz tavsiyelerle herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan seksi ve çekici dudaklara sahip olmanız mümkün. Daha dolgun ve belirgin seksi dudaklara sahip olmak istiyorsanız herhangi bir operasyon yaptırmadan yani bıçak altına yatmadan ve botoks yaptırmadan sahip olmanız gerekmeden aşağıda anlatacağımız önerileri uygulamak suretiyle bir kaç basit yöntem sayesinde muhteşem çekici dudaklara sahip olabileceksiniz.

   Öncelikle yapacağınız ölü derilerde kurtulmak. Bunu için eğer ki yüzünüzdeki ölü derilerden kurtulmak için peeling uyguluyorsanız dudaklarınıza da aynı uygulamayı gerçekleştirin. Vazelin ve kuru diş fırçası temin edin. Sonra vazelini diş fırçasının üzerine sürüp dairesel hareketler yaparak dudaklarınızı fırçalayın. Böylece dudaklarınızın ölü derilerden kurtularak pürüzsüz ve hoş bir görüntü kazanır. İkinci adım da dudaklarınızı nemlendirin. Öncelikle dudaklarınızın da cildinizin bir parçası olduğunu hatırlayın ve cildiniz için nemlendirici kullanımına dudaklarınızı da ekleyin.

   Nemlendiriciniz mutlaka gliserinli, E ve C vitaminleri içeren ürünleri tercih edin ve genellikle lipstick dudaklarınızın sağlıklı ve canlı olmasını sağlayacaktır. Üçüncü adım da dudak hatlarını şekillendirip daha dolgun görünüm kazandırmak için dudak kalemi kullanın. Bunu canlı renkler kullanarak dudaklarınızın içinden çekeceğiniz kalem sayesinde dudaklarınız ufak görünmesini sağlayacaktır. Dolayısıyla da kalemi dudak renginize yakın bir renk tonunda hafif dışarıdan çekmeniz faydalı olacaktır. Dördüncü adımda ise ruj kullanımı için gerekli adımları sağlamış duruma gelmiş olacaksınız.

   Ruju nasıl uygulayabiliriz? Mümkün olduğu kadar daha doğrusu mutlaka ruj fırçası kullanın ki böylece dudaklarınızın köşe kısımlarına kolay ulaşmanız mümkün olur ve ruju kalemle çizdiğiniz hatların dışına çıkmaksızın rahatça uygulayabilirsiniz. Beşinci ve son adımda da sıra parlatıcıya geliyor. ruju sürdükten sonrası yapacağınız ufak hile ile dudaklarınızın daha dolgun görünüm kazanmasını sağlayacak. Parlatıcınızı alt dudağınızın ortası ile üst dudağınızın da orta kıvrımlı kısmına uygulayın. Burada meydana gelecek parlaklık dudaklarınızın dolgun ve seksi görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png