Ajda Pekkan For Twist 2011-2012 Koleksiyonu

 Ajda Pekkan For Twist 2011-2012 koleksiyonuYeni bir yıla hazırlanırken geçecek olan senenin bütün yorgunluğunu yeni hayal, umut ve güzelliklere kucak açmak üzere geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde bayanlarımız yine her zamanki gibi dikat çekici, bakımlı ve güzel olmak istemektedir. Bu nedenle bu makalemizde ülkemizin ünlü moda öncülerinden Twist giyim markası yeni sezon ürünleri ile Ajda Pekkan işbirliği hazırlanan ve kısa zaman önce Twist mağazalarında yerini alan Ajda Pekkan For Twist koleksiyonu hakkında bilgiler vereceğiz.
Her zaman zamansız çizgisi yanında modern çizgisi ile moda avcıları ve modaya yön vererek stil konusunda ikon olmayı başaran Twist çok özel hediye ve sürprizler ile karşınızda. Ajda Pekkan\’ın 25 parçadan oluşan koleksiyonu ile bir çok mağazasında siz bayanları bekliyor. Koleksiyon çoğunlukla süperstarın dolabından ve eski fotoğrafları ile filmlerinden esinlenerek hazırlanmış gözüküyor.

    Ajda Pekkan For Twist 2011-2012 koleksiyonu yanında farklı ruhlara sahip parçaların birleştirilmek suretiyle Twist kızına zarif feminen hava katacağı gözüken mini etekler ile taşlı apoletler, troklu ve zincirli çantalar ve keçe şapkalar çok güzel uyum sağlıyor. Yeni sezon için %15 indirim imkanı ile siz bayanların ilgisini çekmeye hazırlanan Twist kataloğu sizinde beğeninize bırakılmıştır.

 Ajda Pekkan For Twist 2011-2012 koleksiyonu

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png