Altın Çilek ile Zayıflama | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Altın Çilek ile Zayıflama

Altın Çilek ile Zayıflama
14 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 852 kez okundu.

altın çilek ile zayıflamaAltın Çilek nedir?Her mevsim yaprakları dökülmeden durabilen tropikal bögelerde yetişmekte olan papaya bitkisinin kavuna benzeyen ve bu nedenle kavun ağacı olarak da bilinen bol sulu güneşli ve sıcak ortamlarda humuslu topraklarda yetişen meyvedir. Türüne göre 6 metre boyuna kadar olabilen, dişi ve erkek olmak üzere papaya bitkilerinin ayrı ayrı olmasına karşın nadir olarak birlikte olabilmektedirler. Aynı zamanda papaya meyvelerinin olgunlaşmamış olanları Güney Amerika kıtasında salata olarak tüketildiği gibi sebze olarak da pişirilmektedir. Altın çilek meyvesi, papain, papaya peptidase-A olarak da adlandırılmakta olup doğal enzimleri sayesinde mide salgısı pepsine benzediğinden bitkisel pepsin olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca A, B1,B2,C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, fosfor minarelleri, demir, karoten ihtiva eden dünya üzerinde en çok lif barındıran ve bu lif barındırma özelliği sayesinde kilo verme konusunda oldukça etkili olması sebebiyle kilo vermek isteyen insanlar tarafından kullanımı hızla artan meyvelerin başında gelmektedir. Altın çilek faydaları saymakla bitmez, bazılarını sıralamak istersek; Kilo verme konusunda oldukça etkilidir, şeker hastalıklarında olumlu etkileri bulunmaktadır, lif oranı açısından oldukça zengindir, sindirim sistemi parazitleri üzerinde oldukça etkilidir, c vitamini bakımından oldukça zengin olduğu gibi antioksidan etkisi bulunmaktadır,görme sinirleri üzerinde, prostat, boğaz, kalp ve idrar yolları hastalıklarında, zatürrede olumlu tedavi etkileri bulunmaktadır. Altın çilek nasıl kullanılır? sabahları kahvaltı öncesinde 2 adet ve akşamları yemek öncesinde 1 adet şeklinde kullanımması önerilmektedir.

Altın çilek kimler kullanamaz? Altın çileği 16 yaş altındakiler, hamileler, emziren anneler, kalp, böbrek ve karaciğer yetmezliği bulunanların kullanması tavsiye edilmemekte olup alkol ile alınması kesinlikle yasaklanmıştır. Ayrıca ülser, yüksek tansiyon, gastrit rahatsızlığı bulunanlar ile herhangi bir nedenden dolayı başka ilaç kullananların bir hekime danışmasında fayda vardır.Altın çilek ile zayıflama nasıl olur denecek olursa, dünya üzerinde lif oranı açısından en yüksek lif barından meyve olan altın çilek lif içeren meyveler arasında en yakın olandan 3,5 kat daha çok lif barındıran dünya kilo verme sektörünün ve özellikle sosyetenin gözdesi zayıflama sırrı olarak bilinmektedir. Lifli özelliğinden dolayı tokluk hissi vermesi nedeniyle vücudun su kaybetmeden kaslar yerine yağları hedef alıp kısa sürede kilo vermeyi sağlamasının yanında sürekli kilo vermeyi sağlaması en inatçı bünyede bile mükemmel sonuçlar vermektedir. Zayıflama takviyesi olarak en kuvvetli olduğu belirtilen altın çilek zayıflama hapı ne tür zayıflama ürünü denerseniz deneyin sağlıklı kilo verme konusundaki başarısı, hiç bir yan etkisinin olmaması, tok tutarak yağ yakması, bilinen en lif oranı yüksek meyvesi olması nedeniyle vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olarak göze batıyor.

Altın çilek plus içeriği, yüzde yüz bitkisel olmakla içeriğinde herhangi bir kimyevi madde bulunmayan, içeriğinde bulunan bitki bileşimleri ile etkileri konusunda yazımızın devamını takip etmeniz yararlı olacaktır. Altın çilek plus farkı nasıl anlaşılır? Altın çilek plus diğer rakiplerine oranla 2 kat etkilidir, 6 adet bitkiden oluşmaktadır, yağ yakma oranı konusunda kendini ispatlamıştır, yüzde yüz bitkisel olup yan etkisi yoktur, tok tutma konusunda etkilidir, metabolizmanın sağlıklı bir şekilde hızlanmasını sağlar, şeker, tansiyon ve kolestrolü dengeler, yağ yakması sayesinde verilen kiloların geri alınmasını engeller, bölgesel incelme konusunda oldukça etkindir, vücuda direnç katarak zinde tutar, Altın çilek ile zayıflama konusunda uzmanlar ve kullanıcıların olumlu yorumları altın çileğin kilo verme konusunda çok yararlı olduğunu göstermektedir.Türk gıda koteksine uygun olarak üretildiğinden onaylı, patentli bir kilo verme ürünüdür.

Altın Çilek Plus İçeriği ve Etkileri nelerdir? Altın çilek plus hapı içerisinde bulunan bitkisel ürünlerden altın çilek lif oranı açısından oldukça zengin, dünya sıralamasında en üst sırada yer alan, şeker, kolestrol ve tansiyonu dengeleyen, metabolizmaya olumlu katkıda bulunan, tokluk hissi veren ve insanların şeker seviyesini dengeleyerek vücudun sağlıklı olarak kilo vermesine yardımcı olan meyvedir. L-Camitine; Metabolizmanın sağlıklı bir şekilde hızlanmasını sağlayarak yağ yakımını arttırır. Mürver çiçeği; Soğuk algınlığı ile grip rahatsızlıklarına karşı terletici özelliği yanında çiçek çayı üst solunum yolu iltihaplarına, saman nezlesine, sinüzit iltihabına iyi gelir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, deri hastalıkları ile bedende oluşan kötü kokulara karşı faydalıdır. Amber çiçeği; Öncelikle kabızlğa karşı etkili olan bu bitki ekşi tadı ve C vitamini bakımından yoğun olması nedeniyle şeker, göz, karaciğer ve böbrek rahatsızlıkların iyi gelmektedir. Stres, anksiyete ve depresyona karşı yatıştırıcı ve besleyici özelliği bulunmaktadır. Melissa; Kalbi kuvcetlendirerek mide ve bağırsak ağrılarını kestiği gibi hazımsızlık, başağrısı ve migren tedavisinde de faydalıdır. Ayrıca baş dönmesi, melankoli, sara, kulak çınlaması ve sinir krizleri gibi şikayetlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Hafıza zayıflığı, aybaşı ağrı ve kanamalarına iyi gelir. Yeşil çay; İnsanın ömrünü uzattığı bilinen ve insan sağlığına faydası sebebiyle bir çok uzman tarafındanx her zaman önerilen yeşil çay obezite ile damar hastalıkları olan insanlarda dengeli beslenme ve egrersiz yaparak uygulanması durumunad çok faydalı sonuçlar verdiği belirtilmektedir. Ayrıca kalori yaktırdığı anlatılan yeşil çayın anti hipertansif, antibakteriyel, intiviral etkileri bulunmaktadır. Altın çilek ile zayıflayanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için sayın kullanıcıların yapacakları yorumlar çok önemlidir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png