Arı Sütünün Saçlar İçin Faydaları | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Arı Sütünün Saçlar İçin Faydaları

Arı Sütünün Saçlar İçin Faydaları
16 Mayıs 2012 tarihinde eklendi, 856 kez okundu.

Arı_Sütünün_Saçlar_İçin_FaydalarıArı sütünün saçlar için faydaları nelerdir? Bu sorunun cevabından önce arı sütü nedir? onu açıklayalım. arı sütü 5 ile 15 günlük yaş aralığındaki işçi balarısının kraliçe arıyı beslemek için yutak altı bezlerinden salgıladığı, hammaddesi bal gibi bin bir çiçek balözü, poleni ve balarısının enzimlerinden meydana gelen sedef görünümlü, peltemsi, organik asit karakterinde, doğal, yüksek oranda vitamin, enzim, mineral, protein ve aminoasit taşıyan besin değeri yüksek olan üründür.

Arı sütünün faydaları nelerdir? Arı sütünün faydaları saymakla bitmez. Öncelikle cilt sorunları ve saç dökülmesi problemlerinde etkili olduğu kanıtlanmıştır. Yine sindirim sistemi sorunları ile bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi içinde kullanılır. Arı sütü karaciğer ile bağışıklık sistemini güçlendiren, sindirim sistemi sorunlarını çözen, saç dökülmesini engelleyen mucizevi bir üründür.

Arı sütü yine cilt yenileyicidir. Yağ senkronizasyonunu düzenler. Cinsel problemleri giderir. İltihaplı hastalıkları, karaciğer yağlanması, zayıflık ve halsizliğe iyi gelir. Daha bir çok faydası olan arı sütü dünyanın en üstün doğal gıdasıdır denebilir. Saç dökülmesini önleme konusunda etkili olan arı sütü hücre yenileyici etkisi ve nemlendirici özelliği sayesinde saç ve cilt bakımı için kullanılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png