Aşı ile Nasıl Zayıflanır

Aşı ile Nasıl Zayıflanır
24 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 673 kez okundu.

Aşı_ile_Nasıl_ZayıflanırTek aşı ile nasıl zayıflanır? Obezite hastaları için kullanılması düşünülen aşı bağışıklık sistemini çalıştırarak kilo vermeye yardımcı oluyor. Testler yapılırken farelere bir tane aşı yapıldı ve yapılmasına rağmen vücut ağırlıklarının %10’unu kaybetmişlerdir. Fakat çıkması en az 7 yılı bulacaktır. Ama yine de hemen sağlıklı beslenmekten vazgeçmeyin.

Neden derseniz yani sonuçta sağlıksız beslenmenin etkileri aşıyla yok edilemiyor. Bu aşı birçok testten geçmesine rağmen yine de piyasaya sürülmesi 7 ile 10 yılı bulacaktır. Aslında sizin kilo almanıza sebep olan hormon somatostatin. Niye derseniz çünkü aşı sizin bağışıklık sisteminizi kandırıyor ve bu da somatostatin hormonuna karşılık olarak antikor üretiyor. Somatostatin dediğimiz hormon beyin ve aynı zamanda sindirim sisteminiz sayesinde üretilen bir çeşit hormondur.

Somatostatin dediğimiz hormon diğer hormonlarınızı engelliyor ve kilo alarak metobolizmanızın yavaşlamasına sebep olmaktadır. Bu hormonu engellemek için aşı ile birlikte üretilmeye başlayacak olan antikorlar somatostatn hormonunun durmasına yardımcı oluyor. Bunun sayesinde metobolizmanız hızlanıyor ve zayıflamanız sağlanıyor. Dünyadaki en önemli sorunlar arasında yer alan obeziteye karşı savaşmak için üretilen aşı ameliyat olmadan zayıflamanızı sağlıyor. Bu aşı sayesinde de obezite sorunu çözülmüş oluyor. Aşı iyi ama uzun süre sonra yan etkileri hakkında neler olacağı henüz bilinmiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png