Aslı Enver Saç Renkleri

Aslı Enver Saç Renkleri
13 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 5.751 kez okundu.

Kavak Yelleri’nin Mine’sini, Suskunlar dizisin de ise Ahu karakterini canlandıran güzel oyuncu tüm dikkatleri kısa zamanda üstüne çekti. Oyunculuğu ve güzelliği kadar saçlarındaki bakımıyla da dikkatleri topladı. Aslı Enver’in saçlarında uygulamış olduğu bakım izleyicilerin dikkatinden kaçmıyor. Aslı Enver saç renkleri de oldukça doğal ve güzel.

Ama ilk olarak saç rengine geçmeden önce hayatı hakkında birkaç tüyo verelim. Aslı Enver 10 Mayıs 1984 İngiltere doğumludur. 12 yaşına kadar İngiltere’de yaşamış ve daha sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye gelmiştir. Küçüklükten gelen yeteneğini fark eden ailesi ilk adımı atarak Pera Güzel Sanatlar Lisesine göndermişler ve orda eğitim hayatına devam etmesine karar vermişlerdir. Aslı Enver mezun olduktan sonra yine vazgeçmemiş ve Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde rol almıştır. Üniversite hayatında ve mezun olduktan sonra küçük roller ile oyunculuğa başlamıştır. Kavak Yelleri dizisi ile gündeme gelen adını artık çok sık duymaya başladık.

Şimdi se devam etmekte olan Suskunlar dizisiyle de iyice ün kazandı. Yaşadığı aşk hayatıyla da medya ve televizyon ekranlarının aranan yüzü haline geldi. Aslı Enver’i yaşadığı aşk hayatı ve dizilerden dolayı adını duyduğumuzu söylemiştik. Tabi bunların yanı sıra güzelliği, fiziği ve saçıyla da adını sıkça duyuyoruz. Saçlarındaki güzellik ve duruluk izleyicilerin dikkatinden kaçmıyor. Saçında boya olmasına rağmen doğal durması da tercih eden bayan sayılarını arttırmakta. Saçında kullandığı sarıya yakın ton yüzünü açmış ve havalı bir görünüm vermiştir. Aslı Enver’in kullandığı boya rengi küllü sarı saç rengidir. Kullandığı boya rengi onu hem doğal hem de güzel göstermiştir.

Aslı Enver Saç Renkleri

Aslı_Enver_Saç_Renkleri

Aslı_Enver_Saç_Renkleri

Aslı Enver Saç Renkleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png