At Kuyruğu Saç Modeli

At Kuyruğu Saç ModelleriBayanların, kolaylığı sebebiyle genelde günlük kullanım için tercih ettikleri fakat çekici görünmeleri gereken özel günlerde de tercih edilmeye başlanan at kuyruğu saç modelleri sade ve güzel bir görünüm kazanmak isteyen bayanlar için yapımı kolay bir modeldir. Hemen hemen bütün bayanların özellikle evde olmak üzere mutlaka kullandığı bir saç modelidir.

Yapımı bu kadar kolay ve basit olan at kuyruğu saç modeli istenirse şekilden şekile yapılabilir. Öyleki uzun saçlarınızı içe doğru kıvırmak suretiyle kısa dolgun görünmesini sağlayın ve tel toka yardımı ile saçınızı çok fazla yukarıdan olmamak suretiyle toplayın ve alın size retro dalgalar at kuyruğu modeli, saçınızı üst tarafı düzgün olmayacak şekilde tarayın ve orta yükseklikte gevşek bir şekilde toplayın, sonrasında kuyruğu ikiye bölün ve çekmek suretiyle saçınızı sıkılaştırın ve karşınızda kırışık at kuyruğu modeli.

Saçınızı güzelce tarayın ve geniş dalgalar şeklinde yana doğru çekip toplayın. aldığınız yere doğru alnınızdan geçirip uzun kahküller şeklinde çekin, bunu yaparken de diğer tarafında saç bırakmayı unutmayın ve yandan at kuyruğu modeli karşınızda. Bu şekiller de sizde hayal gücünüzle saçınıza değişik şekiller oluşturarak at kuyruğu modelinizi şekillendirebilirsiniz.

At Kuyruğu Saç Modelleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png