Atalar İlkbahar Yaz Koleksiyonu | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Atalar İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Atalar İlkbahar Yaz Koleksiyonu
9 Mayıs 2012 tarihinde eklendi, 683 kez okundu.

Atalar_İlkbahar_Yaz_Koleksiyonu Atalar ilkbahar yaz koleksiyonu yenilikçi ve çarpıcı tasarımları ile oluşturulan spor, şık ve modern detayları ile göz kamaştıran tasarımlar sunuyor. Yenilikçi ve çarpıcı tasarımlar hazırlayarak 2012 ilkbahar yaz sezonuna iddialı giriş yapan Atalar yaz aylarının enerji dolacak pozitif ruhunu oluşturduğu canlı renk, desen ve detaylar ile dolaplarınıza taşıyacaktır.

Yeni sezon ürünleri ile Atalar kadını yenilikçi, heyecanlı ve renkli tasarımlar sayesinde klasik çizgilere modern yaklaşımlar meydana getirerek kendi stillerini kendileri oluşturacak. Atalar 2012 ilkbahar yaz tasarımları turuncu, narçiçeği, sarı, zümrüt yeşili, şeker pembesi tonlar ön planda olan parlak renk paleti ile bürünmüş, vazgeçilemeyen siyah-beyaz kontrastı, geometrik desenleri, puantiye ile çizgiler ve marin temasının modernize edilmiş yorumları ile süslünün elbiseler, kısa ceketler, emprime pantolonlar, tulumlar ve üstler, pileli uzun etekler, kısa dar paça pantolonlar ile dikkat çekiyor.

Yeni sezon trendleri arasına giren yıkanmış keten, koton, şifon, ipek vual ve viskonlar ile Atalar kadınının şık seçim zenginliği ortaya çıkıyor. Siz de aşağıya oluşturulan Atalar 2012 ilkbahar yaz trendleri arasından oluşturulan kataloğu incelemek suretiyle kendinize uygun model veya modeller seçebilirsiniz.

Atalar İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Atalar_İlkbahar_Yaz_Koleksiyonu

Atalar_İlkbahar_Yaz_Koleksiyonu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png