Bal Köpüğü Saç Renkleri 2012

Bal_Köpüğü_Saç_Renkleri_2012Bal köpüğü saç renkleri en çok kimler tarafından kullanılır? Genel olarak esmer tenli bayanların tercih ederek kullandığı ve esmer tenli bayanlara öbür tenlere göre daha uyumlu olan saç rengi olan bal köpüğü saç renkleri 2012 yılının da yine trend saç renkleri arasına gireceğe benziyor. Bir çok ünlü sanatçı tarafından da çok tercih edilen bal köpüğü saç rengi kullanan bayanlara ayrıca solaryum tavsiye edilebilir. Açık tenli bayanlarımıza bal köpüğü saç rengini kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve uzak durmalarını istiyoruz. Çünkü açık tenli iseniz şık görünme uğruna bu saç rengini uyguladığınızda hüsrana uğrayabilirsiniz.

   Kuaförlere giderek bal köpüğü saç rengi isteyen bayan sayısının arttığı şu günlerde siz de esmer, kumral veya sarı tenli iseniz saçınıza bu saç rengini hiç çekinmeden uygulayabilirsiniz. Hemen her mevsim rahatlıkla uygulanabilecek olan bir saç modeli olan bal köpüğü özellikle kış mevsiminde bayanların açık renkleri tercih etmediklerinden en çok tercih sebeplerinden biridir.

  Saç boyası üreticisi Natural colors, loreal, aromel-bellissima ve palette gibi markaların da piyasaya sürdüğü bal köpüğü saç renkleri fiyatları hakkında kuaförler veya satış mağazalarından geniş bilgi almanız mümkündür. Şimdi siz de aşağıda oluşturduğumuz kataloğu incelemek suretiyle ten renginize uygun bir bal köpüğü saç rengi seçebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Renkleri 2012

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png