Beyaz Tenliler İçin Makyaj Seçenekleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Beyaz Tenliler İçin Makyaj Seçenekleri

Beyaz Tenliler İçin Makyaj Seçenekleri
4 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 906 kez okundu.

Beyaz_Tenliler_İçin_Makyaj_SeçenekleriBeyaz tenliler için makyaj seçenekleri nelerdir? Sorusu için bilinmesi gereken en önemli konu makyaj yapacak olan bayanlarımızın beyaz tene sahip olduğunu bilmesi, başkalarının yüzünde güzel görünüm kazandıran makyajın beyaz teninize uymadığı gibi palyaço gibi görünmenize sebep olabileceğini bilmenizden geçer.

Bu nedenle beyaz tenliler için makyaj önerileri konusunda sizlere bazı örnekler sunuyoruz. Öncelikle gül kurusu rengi beyaz ten için doğru bir karar olur. Göz farı için gri tonlar, yeşil, mavi veya açık kahve tonlar uygundur. Rimel için ise kahverengi ile şeftali renginden biri seçilebilir. Gül kurusu ile açık pembe renkten bir tanesi allık olarak seçilebilecek renktir. Dudaklara ise en doğru olan pembe dudak kalemi seçimidir. Kesinlikle koyu renkli ruj tercih edilmemelidir.

     Kırmızı ve açık pembe ruj renkleri beyaz ten için en doğru seçimler arasındadır. Yine gözleri vurgulamak için koyu renk kirpikler en uygunu olduğu gibi gözlerin vurgusu için de kirpiklerden başlanması doğrudur. Kahve siyah veya kahve renk tercih edilen rimel ve sonrasında uygulanan açık renkli yada şeffaf göz kalemi tercihi doğru olanıdır. Bütün bunların doğru bir şekilde uygulanması sonrası kendinizi göz alıcı ve çekici olarak partnerinizin karşısında bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png