Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri

Beyaz Tenliler İçin Saç RenkleriBeyaz ten rengine sahip bayanlara en çok yakışan saç renkleri hangileridir? Beyaz tenliler için saç renkleri nasıl seçilir? Bu sorular bayanlar tarafından defalarca sorulmuş olsa gerek. Bilindiği üzere kırmızı renk tonları beyaz tenli bayanların oldukça hoş görünmelerini sağlamaktadır.. Ayrıca kızıl saç renkleri beyaz tenli bayanların en doğru seçimi olsa gerek. Ancak kızıl renk tonlarını tercih eden bayanlarımıza bir uyarımız var. Kızıl saç rengi makyaj isteyen bir renktir. Bu sebeple devamlı makyaj yapmayan biri iseniz kızıl renk tonları yerine daha başka saç renklerine yönelmeniz gerekir. Başka bir tercih olarak da bakır renk tonları, açık kumral, sarı, bal köpüğü ve siyah saç renkleri de beyaz tenli bayanlarımız için uygun seçimlerdir. Beyaz tenliler bir çok rengi kullanabilme şansına sahipse de en iyisini aramak gerekir.

Kahve renk tonlarının yeni yıl da moda olduğunu düşünürsek size bakır kahve rengini öneririz. Ancak yine de riske girmek suretiyle siyah saç rengini tercih ederseniz siyah renk yerine koyu kahve rengini tercih etmenizi öneririz. Çünkü her iki renk arasında ton farkı anlaşılmayacak kadar azdır. Sadece bir kaç yıkama sonrasında boyanın akması ile belli olur. Siyah rengin riskli olma nedeni ne gelecek olursak, begenmemeniz neticesinde tekrar dönüşünüzün zor olacağını söyleyebiliriz. Bir de koyu saç renkleri beyaz tende oldukça güzel durur. Kestane olsun, kumral olsun, bakır olsun değişik alternatifleri denemek suretiyle fikir sahibi olmak gereklidir.

Sarı ve kumral saç renkleri de en çok tercih edilen saç renkleri arasında bulunmaktadır. Fakat her beyaz tenli bayana sarı renk tonları yakışmaz. Çünkü bazen sarı saç rengi beyaz tende soluk ve ruh gibi bir görüntü alır ki hasta gibi gösterebilir. Bunun için daha ziyade açık kumral kestane tonlarını kullanmanızı önermekteyiz. Kestane saç rengi kimlere yakışır? Kestane renk tonları ve açık kumral renk tonları olarak aşağıdaki kataloğda örnekler sunuyoruz. Kestane renk tonda düz fön tercih etmeden saçlarınızın daha dalgalı ve bukleli modeller ile kullanımı sizi havalı ve alımlı gösterecektir.

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png