Bir ayda 5 Kilo Nasıl Verilir | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Bir ayda 5 Kilo Nasıl Verilir

Bir ayda 5 Kilo Nasıl Verilir
4 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 985 kez okundu.

Bir ayda 5 Kilo Nasıl VerilirGüzelliğinize güveniyor ve zarif fit bir görünüme sahip olmak istiyorsunuz. O zaman diyet programı ile egzersiz hareketlerini düzenli olarak uygulayın ve bir ay gibi kısa bir zamanda tam beş kilo verin. Nasılmı demeyin, sadece günlük almış olduğunuz kalori miktarını 500 kalori oranında azaltın. Başka bir deyimle bu 500 kalori oranında azaltma işlemini başarmak için yediğinizi 5′te bir oranında azaltın ve mümkün olduğu kadar  spor ve egzersiz hareketleri yapmak suretiyle terleme hızınızı artırın. Böylece kilo verme oranınız ve yediğinizi yakma oranınız artsın. Spor salonuna gidemiyorsanız evde kondisyon aletleri ile aerobic ve egzersiz heretleri yapabilirsiniz. Evde yatıp sürekli aynı pozisyonda durmak yerine vücudunuzu çalıştıracak aktivitelere yönelin.

Spor salonuna gitmeye karar verdiyseniz planınızı en az 3 gün olacak şekilde yapın. Yarım saat boyunca hafif ağırlık çalışması yapın. Yarım saat kardiyo çalışın. Esnekliğinizi artıracak hareketleri deneyin.

Yiyeceğiniz besinlere dikkat etmeniz gerekecektir. Az yağlı besinleri ve genellikle ızgara etleri tercih edin. Bol su tüketin ve alkolden uzak durun. Salataları tercih edin, yemek yiyip yatağa gitmeyin.

Bu egzersizler hareketleri ve tavsiyeler ile giymek istediğiniz elbisenin içine rahatla girebileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png