Brezilya Fönü Nasıl Yapılır

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır
4 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 2.127 kez okundu.

brezilya fönüBrezilya fönü

Brezilya fönü nedir? Son zamanların bayanlar tarafından saçlarına uyguladıkları sağlıklı ve kalıcı olan brezilya fönü olsa gerek. Brezilya fönü nasıl yapılır? diye soran bayanların önce botoks hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Botoks nasıl ciltteki kırışıklıkların giderilmesini sağlayan bir teknik olarak kabul ediliyorsa brezilya fönü de saç tellerinde meydana gelen kırışıklıkların pürüzsüz bir şekilde ortadan kaldırılması anlamına gelir.

Brezilya fönü yapılan saçlar kalın, parlak veya daha kalın oluşum gösterir ve dipten uzama gösteriyorsa eğer saçınızdaki doğallık ilk günki gibi devam eder. 5-6 ayda bir tekrardan uygulama şansı bulunur. Saçlarınız röfle, saç açma, perma çalışmaları neticesinde koparak inceliyorsa, yıpranmalar meydana geliyorsa brezilya fönü yaptırın ki pürüzsüz, pırıl pırıl ve temiz görüntüsüne kavuşsun.

Brezilya fönü çektirmenin avantajları nelerdir? derseniz, en başta saçlarınızda oluşan kırıklıklardan kurtulabilirsiniz, fön yaptırdıktan sonra banyo yapsanız bile banyo sonrası saçlarınızın ne kadar sağlıklı olduğunu ve elinizle bile tarayabildiğinizi hissedersiniz. Brezilya fönü ne kadar dayanır? Kalıcı olan brezilya fönü kalıcı olmasının yanı sıra 2-3 ayda bir yaptırabileceğiniz saçlarınızın dostu bir bakımdır.

Makalemizin devamında oluşturduğumuz kataloğumuz brezilya fönü konusunda ve brezilya fönü yaptıranlar konusunda size yardımcı olacaktır. Brezilya fönü yorumlar hakkında bilgi alak için sizde hiç vakit kaybetmeden yorum göndererek yapılan ve yapılacak yorumlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Brezilya fönü şampuanı olarak bazı firmaların ürettiği evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz şampuan markaları da vitrinlerde siz alıcılarını beklemektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png