Burcu Esmersoy Saç Modelleri

Burcu Esmersoy denince akla güzelliği herkesi kendine hayran bırakan, spor haberlerinin sunucusu, dans yarışmasına katılan yarışmacı güzeller güzeli biri olarak gelir akla. Kendini yoğun iş temposundan koruyan, her zaman bakımlı, zinde, güzel olmayı başaran çalıkan bir sanatçı. Kendisi de bunu nasıl başardığı sorulduğunda önceliğinin doğru beslenme, düzenli spor yapma, temizlik başta baımını ihmal etmemesine bağlıyor.
Burcu Esmersoy güzelliğini tamamen antiallerjik olan ve özellikle eczanelerden temin edilen nemlendiriciler ile yıkama jelleri, tonik, nemlendirici, göz ve dudak kremi, el kremi ve dudak nemlendiricisi, sade göz makyajı yaparak koruduğunu, önceliğinin içi güzel olanın dışı da güzel olur düşüncesinden kaynaklandığını ve kendisini bu sebeplerden dolayı her zaman güzel hissettiğini belirtiyor.

       Bunun yanında sanatçının saç modelleri, saç renkleri ve giydiği kıyafetleri ile de sürekli hayranları tarafından sürekli takip edilen ve ilgi duyulan bir sanatçı olması da ayrıca artılarından. Biz de bu makalemizde ünlü sanatçının saç modeli, rengi ve giydiği kıyafetleri konusunda hayranlarına bilgi vermek istedik. Kendinizi Burcu Esmersoy gibi güzel, bakımlı ve şık göstermek isteyen bayanların nasıl bir model uygulamak istediklerini aşağıdaki katalogdan seçmeleri için sanatçının güzelliğini hatırlatan katalog hazırladık.

Burcu Esmersoy Saç Modelleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png