Cameron Diaz’ın Diyet Programı

Cameron Diaz’ın Diyet Programı
26 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 896 kez okundu.

Cameron_Diaz'ın_Diyet_Programıİdeal kilo ve vücut yapısı ile dillerden düşmeyen güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan ünlü aktrist Cameron Dİaz’ın diyet programı son zamanlarda dillerden düşmüyor. Cameron Diaz’ın diyet programı sayesinde 7 gün içerisinde yani kısa bir zamanda kilo vermeniz mümkündür. Bu diyet programını uygulayan çoğu insan kilo vermelerine yardımcı olduğundan olumlu yönde yorumlarda bulunmaktadır. Bu nedenle de ülkemizde kilo vermek için araştırmalar yapan özellikle bayanların gözdesi olmayı başarmış durumda.

Siz güzel kadınların da Cameron Diaz gibi fit bir vücuda sahip ince ve aynı zamanda güzel bir fizik sahibi olmak istiyorsanız aşağıda geniş olarak anlatılan 7 günlük diyet programını uygulayıp sonuçlarını görün ve yorumlarınız ile herkesi bilgilendirin. Birçok bayan her zaman ünlülerin diyet listesi hakkında merak ederek araştırmalar yaparlar. Cameron Diaz diyeti de bayanların merak ettikleri kilo verme programları arasında önemli yer almaktadır. Cameron Diaz nasıl zayıfladı, Cameron Diaz diyet listesi nelerden oluşmaktadır sorularına cevap arıyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. Şimdi gelelim Cameron Diaz 7 günlük diyet programı nasıl uygulanır hep beraber inceleyelim.

1.Gün;

Sabah– Bir bardak şekersiz çay, mümkün olduğunca yağsız olmak kaydı ile az yağlı beyaz peynir, 2 dilim ekmek ve doymama durumunda domates ile salatalık.
Öğle– Kuru fasulye veya nohut yemeği bir kaseyi aşmayacak kadar olsun, bir kase yoğurt, 4 kaşık kadar pilav ile yağsız salata.
Ara öğünde sadece 2 tane sevdiğiniz meyve.
Akşam– Yine bir kase kadar sebze yemeği, yağsız salata, bir kase yoğurt ile iki dilim ekmek ve akşam yatmadan yaklaşık bir saat öncesi bir çay bardağı süt ile iki porsiyon kadar meyve.

2.Gün;

Sabah– Yine bir bardak şekersiz çay, bir dilim ekmek, kaşar peyniri ve doymadığınızı hissederseniz domates ile salatalık.
öğle– Izgara veya haşlama hazırlanan tavuk, bir dilim ekmek ile bir kase yoğurt ve ara öğün olarak iki adet meyve.
Akşam– Bir kase sebze yemeği ve öncesinde bir kase çorba, yağsız salata, bir kase yoğurt ile bir dilim kepek ekmeği ve gece yatmadan bir saat kadar önce yine bir iki porsiyon meyve ile bir çay bardağı süt.

Sonrasında 3, 5 ve 7. günlerde 1. günün programını, 4 ve 6. günlerde ise 2.günün programını aynen uygulayalım. Sonrasında da ünlü oyuncu Cameron Diaz gibi tartı üzerinde ne kadar hafiflediğinizi yani kilo verdiğinizi göreceksiniz. Cameron Diaz gibi düzgün ve ince bir vücut yapısına sahip olabilmek için 7 günlük diyet listesini kesinlikle bozmaksızın düzenli bir şekilde uygulamanız durumunda başarılı olmamanız içten bile değil. Şimdi güzel bayanlarımız arasında Cameron Diaz diyet listesini uygulayıp ne gibi sonuç aldıkları konusunda yorumlarını bekleyelim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png