Çekici Makyajın 6 Kolay Yolu

Çekici Makyajın 6 Kolay Yolu
31 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 702 kez okundu.

Çekici_Makyajın_6_Kolay_YoluÇekici makyajın 6 kolay yolu nelerdir? Çekici görünmek istiyorsunuz ama olmuyor mu? işte size çekici görünmeniz için bir kaç tüyo bunları uygularsanız çekici görünebilirsiniz. öncelikle Kırmızı dudaklar için yapmanız gerekenleri söylüyorum. Sizin de bildiğiniz gibi kırmızı dudaklar her zamlan çekicidir ve şok edicidir. Kırmızı dudaklar insana cesurluk ve kendine güvenme hissi sağlar. Ama hem sade makyaj yapıp hem de seksi görünmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Makyajınızı çok az yapın ve kırmızı rujunuzu sürün. Bunları yapın fakat bunları yaparken de dikkat etmeniz gereken en önemli husus teninize uygun rengi bulabilmenizdir. teninize uygun rengi bulduysanız istediğiniz gibi olabilirsiniz. Bebeksi yanaklar için yapmanız gerekenler yanağınız da oluşan o pembeliği allık yardımıyla belirginleştirebilirsiniz. Bebek pembesi allığı yanağınıza uyguladıktan sonra ışıltılı ve şeftali renkli allıkla ve son geçişi sağlayarak muhteşem bir etki sağlayabilirsiniz. Çıplak dudaklar ve bronz gözler için yapmanız gerekenler aslında çok basit. Öncelikle bronz dokunuşlara sahip olmak için metalik gölgelerle dramatik bir etki oluşturabilirsiniz.

Tüm göz kapaklarının üzerini ve aynı zamanda gözlerinizin altını bronz gölgelerle belirginleştirebilirsiniz. Ardından dudaklarınıza ten rengi rujunuzu sürün ve ardından tek kat rimel sürün. İşte oldukça doğal ve çekici sonuca ulaşabilirsiniz. Parlak dudaklar için yapacağınız şeyler çok basittir. Sizin de bildiğiniz gibi doğal, pürüzsüz ve parlak dudaklar her zaman çekici bir etkiye sahiptir. Bu etkiyi yaratmak için öncelikle dudaklarınızı ıslak diş fırçası yardımıyla ve yumuşak hareketlerle ölü deriden arındırın ve dudak besleyici kremi sürün. Son olarak ise dudaklarınıza ten rengi ruju sürün ve üzerine şeffaf parlatıcı uygulayın.

Bronz ve parlak cilt için yapılması gerekenler sizi diğerleri gibi çekici gösterir. Hafif bronzlaşmış ve aynı zamanda ışıltılı cilt sağlıklı bir görünüm sağlar. Bronzlaştırıcı pudra ile istediğiniz görünümü rahatlıkla elde edebilirsiniz. Ama aşırıya kaçarsanız da güzel bir görünüm sağlamaz. Bunun dışında bronz pudra ile aşırıya kaçılması katmanlı bir görünüm oluşturur. Son olarak dipliner ile gözlerinize doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ama bunun için yapmanız gereken cildinizi peeling etkili bir ürünle arındırın ve nemlendiriciyi uygulayın ardından da sadece üst kirpiklerinize dipliner uygulayın. Anlatırken size basit gelebilir fakat ustaca ve ince uygularsanız doğal ve çekici bir görünüm sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png