Cem Lokmanhekim Takıları

Cem Lokmanhekim Takıları
21 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.309 kez okundu.

Cem_Lokmanhekim_TakılarıSon dönemin moda trendleri arasında kenidne yer bulmayı başaran Cem Lokmanhekim takıları yeni modelleri ile göz kamaştırıyor. Cem Lokmanhekim takı tasarımları nedir? Cem Lokmanhekim takı tasarımları hakkında bilgi vermeden önce hayatı hakkında kısa bilgi verelim. Cem Lokmanhekimin takı tasarımı aileden geliyor. Çocuk yaşta takılarla arasındaki ilişki artmış ve tutkulu bir şekilde takı tasarımına başlamıştır. 1995 yılında ilk mağazasını açmış ve profesyonel olarak tasarımlarına başlamıştır.

1995 yılında Osmanlı Koleksiyonu ile ilk koleksiyonunu tamamlamıştır. 1996 yılında da yapmış olduğu Bizans Koleksiyonu ile doğu- batı sentezi etrafında dolaşmıştır. Koleksiyonlarında genelliğini hayat ve doğadaki detaylardan alarak ve kendi yorumlarını da katarak Koleksiyonlarını tamamlıyor. Tasarımlarında kendine özgü bir çizgi üzerinde giden Cem Lokmanhekim, kimi zaman minimal kimi zaman net çizgili veya modern tasarımlarını bize sunuyor. Cem Lokmanhekimin tasarımların kendisine ait üretimi ve atölyesindeki çalıştığı ekip tarafından çıkan tasarımlar birçok dizi ve moda dergilerinde kullanılıyor.

Moda dergilerinde kullanılan ve tanıtılan tasarımlar oldukça çok ilgi görüyor. Moda dergilerinin yanı sıra birçok dizide de kullanılan tasarımların ilgi çekmesine neden oluyor. Tasarımların genellikle altın deri, gümüş ve yarı değerli taşlar kullanarak iddialı olmasına ve beğenilmesine neden oluyor. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da birçok ülkede de beğenilerek takip ediliyor. Bunların yanı sıra Cem Lokmanhekim kişiye özel tasarımlarda yapıyor. Yani tasarımların iddialı oluşu takıların beğenilmesine neden oluyor.

Cem Lokmanhekim Takıları

Cem_Lokmanhekim_Takı_Modelleri

Cem_Lokmanhekim_Takı_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png