Dalgalı Uzun Saç Modelleri 2012 | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Dalgalı Uzun Saç Modelleri 2012

Dalgalı Uzun Saç Modelleri 2012Günümüzde bir çok kadın saçlarının uzun olmasından keyif almakta olup saçlarının uzun olması saçlarına sayısız model kullanabilmelerine olanak tanıdığını bilirler. 2012 yılında da yine gözde olacağa benzeyen dalgalı uzun saç modelleri siz bayanları sade ve çekici gösterebilir. Çünkü dalgalı saçlar hangi ten rengine sahip olursanız olun esmer, sarışın ya da kumral size kesinlikle yakışacak bir saç modeli olup yapmanız gereken sadece kendinize uygun bir dalgalı uzun saç modelini seçip uygulamanız yeterli görünüyor. Uzun dalgalı saçlar taşıyan kadınlar için üç temel kavramın söz konusu olduğu gerçeği ile bazen bayanların model arayışı sırasında önünde engel gibi görünür. Fakat saç yapısı şekli itibariyle saçın uzun olması model seçimi sırasında kadını sınırlayabilecek herhangi bir unsur taşımaz. Dalgalı saçlar zaten çok basit uygulamalar sayesinde bir çok yerde kullanılıyor. Fakat bazı modellerin uygulanmasında bayanların tek başına yapmaları mümkün olmayıp kuaför yardımı alınması gerekir. Doğal olarak kendiliğinden dalgalı saçlara sahip bayanlar çok şanslıdır, çünkü doğal dalgalı saçlara sahip olmayan bayanlar saçlarına dalgalı model uygulamak için çok uğraş vermektedir.

Doğal dalgalar bayanların yumuşak olduğu gibi canlı görünmelerini sağlıyor ki böyle bir saç için çok az şekillendirici krem kullanabilirsiniz. Dalgalı saç sahibi olabilmek için maşa başvurabilecek ilk araç olsa gerek ki maşalar zaten genel olarak düz saçlı olup dalgalı saça sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden biridir. Esen rüzgarın etkisi ile uçuşmaya başlayan uzun saçlar dikkatleri üzerine çekmeye çalışan bayanların vazgeçemediği yöntem olup dalgalı saç modelleri bayanların alımlı ve canlı gösterir. Dalgalı uzun saç kesim modelleri hakkında aşağıdaki kataloğu inceleyerek kendinize uygun bir kesim modeli seçmeniz mümkündür.

Evde kendi kendinize dalgalı saç şekli vermek isterseniz bir kaç parmağınızla 3-5 santim genişliğinde ayıracağınız saçınızı tokalayıp kurutma makinesi ile tahmini 10 dakika kadar kurutun, sonra da taktığınız tokaları çıkarıp saçınızı salın ve tam  da istediğiniz gibi dalgalı saç, başka bir yöntem ise gece yatmadan önce yıkamış olduğunuz saçınızı nemli bir halde bırakın ve üzerine yatın. sabah kalkınca saçınızın dalgalı hal aldığını göreceksiniz. Verilen bu örneklerin yanı sıra kataloğumuzda sunulan dalgalı saç modellerinden birini seçmek suretiyle kuaförünüze giderek kendi saçınıza uygun dalgalı saç modeli yaptırabilirsiniz.

Dalgalı Uzun Saç Modelleri 2012

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png