Dantel Pike Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık

Dantel Pike Modelleri

dantel pike modelleriYeni evlenecek genç kızların çeyizinde, yatak odalarını süslemede sık sık kullanırız. Yatak odalarında zarafetini ve şıklığını konuşturan dantel pike modelleri ni sizler için derledik. Farklı renk ve modellerin bulunduğu dantelli pikeler odalarda göz kamaştırıyor. Mekik oyası, kaneviçe işlemeli danteller ve Fransız güpürü ile süslenmiş modellerde yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında. Çeyiz sandıklarınızın içinde bulunan renkli pikelerin üzerine işlenmiş dantellerle süslü pikeler sandıkların göz bebeği.  Farklı desen ve modelleri ele alalım. Sarı alpakanın üzerine kaneviçe çiçekleri ile süslendiğinde yatak odanızda muhteşem görüntüye yol açmış olacaksınız.

Hele de bu senenin rengi olan sarı ile kaneviçe çiçeğinin uyumunu yatak odanızda görülmeye değer bence. Bir diğer farklı modeli ele alırsak, güzel günlerinize güzellik katan papatya modelini ele alalım. Şimdiki genç kızların vazgeçilmezi olan papatya modelleri ile döşeli olan pike modelleri sanki papatya bahçesindeymiş gibi bir hava katıyor. Bu hava huzur ve rahatlık katıyor. Şimdi yine bir çiçek modelini ele alırsak, gül motif oymalı dantel özellikle mor pikede harika durduğunu söyleyebilirim. Mavi renkte de çok hoş duruyor. Bu arada aplike pike modelleri son zamanların en çok tercih edilenler arasında.

Beyaz pike üzerine konmuş renkli çiçekler, muskalı el yapımı modeller çeyiz sandıkların vazgeçilmezi arasında. Pembe pike üzerine laleli dantel çok zarif duruyor. Hele de el işi danteller zarif ve romantik bir hava katıyor. Renkli pikeler üzerine işlenmiş el yapımı danteller pikeye ve bulunduğu yere nostaljik bir hava katıyor. Dantel modellerin yanı sıra beyaz ve pembenin uyumu Fransız güpürü ile tamamlanmış ve dantel kadar şık olmuştur. Lila renginin hakim olduğu pikelerde ise odanıza ferahlık katmış olursunuz. Sizler için sunduğumuz modeller genç kızların, çeyiz sandıklarınızın ve odalarınızın vazgeçilmezleri arasında olmalıdır.

Dantel Pike Modelleri

dantel_pike_modelleri

dantel_pike_modelleri

12 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 1.329 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png