DSN Bayan Ayakkabı Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


DSN Bayan Ayakkabı Modelleri

DSN Bayan Ayakkabı Modelleri
28 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 904 kez okundu.

DSN_Ayakkabı_Modelleriİlk olarak Desan firması tarafından 1983 yılında kurulan DSN markası, özgün ve aynı zamanda seçkin ayakkabı modelleri sayesinde ayakkabı sektöründe başarıyı yakalayarak şıklıktan taviz vermeyen bayanlar için ayakkabı modasına yön vermeye devam etmektedir. DSN Bayan ayakkabı modelleri trendleri yansıtarak özellikle pudra ile turkuaz tonları ile narçiçeği renklerinin buluştuğu modelleri ile ön plana çıkarmış ve bu modellerinde de kanvas deri ile denim kullanmış görünüyor. Özellikle platform topuklu ayakkabılar ile parmak arası terliklerdeki boncuklar ve taşlar bakışları ön plana çıkarıyor.

Şu sıralar Türkiye’nin önde gelen mağazalarında moda sever bayanların beğenisine sunularak satışı yapılan DSN ürünleri Pabbuc.com gibi online satış mağazasının vitrinlerini de süsleyeceğe benziyor. Şıklığına önem veren ve ayakkabısının bayanların kendilerine olan güvenlerini pekiştirdiği gerçeği ön planda tutularak hazırlanan DSN ayakkabılar kadınların şıklık ve zarafetlerini tamamlıyor. Bayanların hayatında önemli bir rol üstlenen ayakkabıdır ve hemen her insan giyer ki bu bir zorunluluktur. Fakat bazı bayanlar zorunluluğun ötesinde topuklu ayakkabı takıntısı içine girmiştir.

Bu nedenle de en çok tutulduğundan ve piyasada en çok satılan ayakkabı modeli olduğundan DSN ayakkabı da topuklu ayakkabı üretimine hız vererek bayanların ilgisini üzerine çekmeyi hedeflemektedir. Ayrıca DSN ayakkabı ve çanta firması olarak ulusal kanallardan Show TV’de yayınlanan ve beğeni ile izlenen Bugün Ne Giysem isimli programa sponsor olarak adından daha sık söz ettirmeyi başarmış görünmektedir. Hemen her kesime hitap eden DSN ayakkabı örnekleri arasından derlediğimiz aşağıdaki kataloğumuzu inceleyerek kendi zevkinize uygun bir model seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

DSN_Ayakkabı_Modeleri

DSN_Ayakkabı_Modelleri

DSN_Ayakkabı_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png