Ebru Şallı’dan 5 Günde Zayıflama Formülü

Ebru Şallı’dan 5 Günde Zayıflama Formülü
21 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 917 kez okundu.

Ebru_Şallı'dan_5_Günde_Zayıflama_FormülüHer zaman kilo derdi yaşamadığından ve selülit problemi olmadığından birçok bayan tarafından sürekli takip edilen Ebru Şallı’dan 5 günde zayıflama formülü. Ünlü manken ve fotomodellerimizin üst sıralarında yer alan Ebru Şallı şimdi de kendisi tarafından hazırlanan zayıflama şurubu sayesinde gündeme gelmiş durumda. Ebru Şallı bayanların özenerek takip ettiği nerede ise hiçbir zaman kilo problemi yaşamayan nadir ünlülerimizden biri.

Ünlü manken ve fotomodel fazla kilo ve selülitlerinden kurtulmak isteyenlere özel geliştirdiği detoks etkisi yaparak 5 gün içinde etkisini gösteren formülü her insanın evinde rahatça yapabileceği durumda karşımıza çıkıyor. Ayrıca ünlü manken Ebru Şallı kendi geliştirdiği bu formülü konusunda bir hayli iddialı. Şimdi Ebru Şallı zayıflama formülü nasıl hazırlanır? hep birlikte inceleyelim.

Öncelikle üç tane kabak, bir orta boy soğan, bir avuç maydanoz, iki tane enginar ve bir avuç brokoliden oluşan malzemeleri temin ederek hazırlayalım. Sonra malzemeleri güzelce temizleyelim ve sebzeleri az miktarda su ile haşlayalım. Haşladığımız sebzeleri yine haşlama suyu ile birlikte blendırdan geçirelim. Sonrasında limon suyunu ekleyerek tekrar blendırdan geçirelim. Böylece hazır hale gelen karışımı yani zayıflama formülünü ister sıcak ister soğuk olarak içine herhangi bir şey katmadan sabahları sadece günde bir bardak içelim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png