Emo Saç Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Emo Saç Modelleri

Emo Saç Modelleri
4 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 1.162 kez okundu.

emo_saç_modelleriSon yıllarda özellikle genç kesim arasında giderek artış gösteren ve görünüş olarak sıra dışı, şık ve renkli saç modelleri arasında yer alan emo saç modelleri dünya çapında gençler arasında olduğu kadar olgun yaştaki insanlar tarafından da tercih edilen saç stilleri arasına girmeyi başardı. Cesaret isteyen, hırçın, özgür çizgilere sahip olduğu kadar kendinden emin görünüme sahip emo saçlar ülkemizde de yavaş yavaş rağbet görmeye başlamış görünüyor.

Emoculuk akımının dünya üzerinde gün geçtikçe yaygınlaşması sonucu emoların sıra dışı yaşam tarzları, giyimleri emo saç stilleri ve emo saç renkleri kadar ilginç görünüm sağlıyor. Yani bir emo için en önemli kriter nedir diye soranlara yüzlerinde gözlerini çevreleyen koyu renk makyaj yanında sıra dışı emo kıyafetleri yanında saç modelleri ile ilginç görünüm oluşturduğunu belirtebiliriz. Emo saç modellerini tercih eden cesur bayanlar kıyafetlerinde de gothic bir esinti tercih ediyor. Yani daha çok çocuksu, masumane kıyafetler saç şekillerini birleştirmişler. Emo saçları renk bakımından oldukça hareketli ve canlı yapılıyor olması, örneğin siyah saçın ön kısmına kedi sırtı şeklinde çizgiler üzerine uygulanan pembe renkler güzel bir görünüm vermektedir.

Tabi bunun yanında çiçekli bir toka ile renk uyumu tamamlanıyor. Hele kızları daha ilgi çekici hale getiren emo saç modeli mavi, yeşil, turuncu, pembe, mor, mavi daha doğrusu rengarenk tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Emo saçlar genç kesimin ruhundaki asi, çılgın olmanın yanında bir o kadar romantik esintiler ile birlikte farklı tarzlarıyla marjinal hava sergilemeyi sevmektedir. Genel olarak düz kesim üzerine uygulanan renkler ile karşımıza çıkan emo saç örnekleri kısa, uzun ve asimetrik saç kesimi şeklinde kullanılmaktadır. Genç çılgın kızlarımızın daha çok tercih ettiği ancak günümüzde kendini özgür hisseden genç bayanlarında oldukça rağbet gösterdiği emo saç modellerinden oluşan aşağıdaki kataloğumuza yakından bir bakış atıp kendinizi resimlerdeki genç ve özgür olduğu kadar cesur buluyorsanız bir tercih yaparak saçınıza uygulayama ne dersiniz.

Emo Saç Modelleri

emo_saç_modelleri

emo_saç_modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png