En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık

En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri

En_Güzel_Çeyizlik_Lif_ModelleriBayanlarımızın genç kızlık dönemlerinde örgüye yeni başladıkları sırada ilk öğrendikleri olarak kabul edilen banyo lifi hemen her evin ihtiyacı olmuştur. Çünkü insanlar yorucu geçen gün sonunda eve gelince banyo yaparken lif ile masaj yapmak suretiyle üzerlerindeki yorgunluğu atabilirler. Genç kızlarımızın çeyizleri için önemli bir konumu olan lifler anneler tarafından bohçalar dolusu çeyize hazırlanır. Lif nasıl örülür? Banyo lifleri tığ, şiş ve kasnak ile farklı şekillerde örülür. En güzel çeyizlik lif modelleri ise çeşit çeşit, renk renk, mode model, bazen elbise şeklinde, yıldız motifli ya da eldiven şeklinde karşımıza çıkar.

   Lifler her zaman çeyiz malzemesi olarak karşımıza çıkmaz bazen de evimize gelen misafirimize veya misafirliğe giderken gittiğimiz evin hanımına hediye olarak verilebilmektedir. Banyo lifi yapımı göründüğü kaar zor olmayıp kolay olduğu kadar stres atmanız için de nerede ise yardımı olabilecek güzel bir hobidir diyebiliriz. Banyo lifinde önemli olan vücudun zedelenmesini engeleyecek derecede yumuşak olmasıdır.

    Banyo lifi bazı bayanlarımızın evde örmek suretiyle evekonomisine katkıda bulunmak üzere satmaları ile karşımıza çıkmaktadır. Banyo lifleri sağlık açısından da sabun ile birlikte kullanılması sonucunda tenimizdeki gözenekleri temizleyerek cildimizin hava almasını sağlaması yönünden önem kazanmaktadır. Aşağıda sizin için derlediğimiz kataloğumuzu incelemek suretiyle kendinize bir lif örnekleri içinden beğendiklerinizi seçebelirsiniz.

En Güzel Çeyizlik Lif Modelleri

 

 

 

 

5 Mayıs 2012 tarihinde eklendi, 1.275 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png