En Güzel Mekik Oyası Örnekleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık

En Güzel Mekik Oyası Örnekleri

En_Güzel_Mekik_Oyası_ÖrnekleriMekik oyası öğrenmesi oldukça zor fakat öğrenip yapabilenlere oldukça kolay olan bir el işi modelidir. Sizler için en güzel mekik oyası örnekleri hakkında derlemeler yapıyoruz. İşlenmesi oldukça hızlı olduğundan bakmak suretiyle öğrenilmesi oldukça zor ve zahmetli olan, fakat öğrenildiği zaman kolay gelen mekik oyası yavaş yapılması mümkün olmadığı gibi yavaş yapıldığında düzgün olmaz.

   Mekik oyası ile ne yapılır? Mekik oyası ile tülbentler, salon takımları, havlu kenarları, takılar, oda takımları yapılabilir. Mekik oyası tülbentlerde genel olarak küçük modeller, namaz başörtüsü, havlu kenarı gibi modellerde ise geniş modeller tercih edilmektedir. Mekik oyaları içinde hazırlanması uzun süren ve en zahmetli olan modeller oda takım modelleri ve salon takım modelleri. ancak en çok tercih edilenler de bu modeller.

   Çünkü kullanımı keyiflidir. Mekik oyası modeli içinde eskisi gibi çok kullanılmayan tülbentler yine bayanların çeyizlerinde her zaman bulunması gereken parçalardan biridir. Şimdi sizler için hazırladığımız mekik oyası şekilleri ile ilgili hazırladığımız kataloğumuzu inceleyerek kendinize veya gelinlik çağına gelmiş kızlarınıza uygun bir model seçebilirsiniz.

En_Güzel_Mekik_Oyası_Örnekleri

En_Güzel_Mekik_Oyası_Örnekleri

En_Güzel_Mekik_Oyası_Örnekleri

4 Ağustos 2012 tarihinde eklendi, 1.668 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png