En Güzel Saç Renkleri 2013 | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


En Güzel Saç Renkleri 2013

En Güzel Saç Renkleri 2013
15 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 1.693 kez okundu.

en_güzel_saç_renkleri_2013En güzel saç renkleri 2013 nelerdir? En çok hangi saç renkleri yeni yılda bayanlar tarafından tercih ediliyor? Siyah saç bu yılın favori renkleri arasında yer almaktadır. Ama siyahın mat ve sert tonlarından uzak durmalısınız. Bu yıl siyahın ışıltılı ve doğal tonları nı tercih edebilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da saçlarda gölge modası sürüyor. Eğer saçınıza sadece gölge attırmak istiyorsanız doğal saç renginizin üzerine gölge yaptırabilirsiniz. Cesur davranmak istiyorsanız okyanus rengi tonlarını tercih edebilirsiniz. Okyanus tonları sizi farklı hale getirecektir. İddialı ve farklı olmak isteyen bayanlar ise saçlarını pembe, lacivert veya mora boyatarak üzerine gölge attırabilirler.

Sarışın olmaktan vazgeçmeyen bayanlar ise sarının tonlarında sonbaharda olduğu gibi şampanya sarısı 2013′ te saçlarınıza renk vermeye devam edecektir. Bu yıl geçen yıllarda olduğu gibi bakır ve tonları da gözde renk olmaya devam edecek. Her kadının ten ve göz rengi farklı olduğu için kadınlar saçlarını değiştireceği renge doğru karar vermelidir. Unutulmamalıdır ki esmer tende şampanya sarısı sarı tende ise koyu renkler oldukça itici durmaktadır.

2013 yılı en güzel saç renkleri arasında yer alan alternatifler içerisinden size en çok yakışacak rengi seçebileceğiniz kesin. Bu yıl saçınızı boyatmak istediğiniz renge kuaförünüze giderek belirleyebilirsiniz. Kuaförünüzden alacağınız renk önerilerini göz ardı etmeyin çünkü iyi bir kuaför size hangi rengin daha çok yakışacağını en iyi bilen kişidir.

En Güzel Saç Renkleri 2013

en_güzel_saç_renkleri_2013

en_güzel_saç_renkleri_2013

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png