Eski Makyaj Malzemelerini Değerlendirin

Eski Makyaj Malzemelerini Değerlendirin
11 Aralık 2011 tarihinde eklendi, 935 kez okundu.

Eski Makyaj Malzemelerini DeğerlendirinBir çok makyaj uzmanı bayanların eski makyaj malzemelerini atmak yerine nasıl değerlendirilir konusunda öneriler sunuyor. Eski makyaj malzemelerinizi çöpe atacağınıza birbirlerine karıştırmak suretiyle kendinize değişik yeni makyaj malzemesi oluşturabileceğinizi belirtiyor uzmanlar. Makyaj malzemelerinin ömrü ne kadardır? diye soru sorabilirsiniz. Yeterki temiz ve düzenli saklamış olun ve kullanım tarihi varsa geçmemiş olsun. Hiç bir şey olmaz.

Makyaj malzemelerini düzenleme yolu ile yani birbiri ile karıştırarak kendinize değişik ürünler temin edebilirsiniz. Bunlara bir kaç örnek vermek istersek;

Evinizde bulunan eski örneğin kahverengi renkli farınızı biraz jöle ile avucunuzun içinde karıştırıp pamuklu çubuk ile kaşlarınıza uygulamanız durumunda kaşlarınız parlak ve doğal görünüm kazanır. Böylece renginden memnuz olmadığınızı düşündüğünüz, yapay gelen kaş kalemlerine gerek kalmayacaktır.

Bronz bir görünüm kazanmak için allığınız ile pudrayı birbiri ile karıştırın ve sürün. Hem daha yumuşak hem de bronz görünüm kazanın. Çünkü bronz görünüm için allığın tüm yüzünüze sürülmesi tam bir felaket olacaktır. Dudaklarınıza dudak kalemi geçmeden önce kapatıcınızı dudak kontöründen milim taşacak şekilde sürün ve buyrun size mükemmel dudaklar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png