Farklı El İşi Patik Örnekleri

Farklı_El_İşi_Patik_ModelleriKış aylarına yavaş yavaş merhaba dediğimiz şu günlerde bayanlar boş zamanlarını el işi örgü yapmak suretiyle kış mevsiminde el, ayak ve vücutlarını sıcak tutmanın derdine düşmeye başlar. Bu nedenle soğuk kış günlerinde evde çorapların üzerine ya da çorap yerine patik giymeyi tercih ettiklerinden makalemizde birbirinden farklı el işi patik örnekleri hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

Çünkü üşüyecek olan narin ayaklar bu şekilde en iyi ısıtılabilir. Ancak sürekli aynı patik modellerini giymek bayanlarımıza yakışmayacaktır. Bu nedenle değişik tığ işi örgü patikler, terlik görünümlü patikler, çorap görünümlü patikler,  aslan motifli patikler, benekli bantlı patikler ve daha bir çok yeni trend patik modellerini sizler için aşağıda paylaşıyoruz. Bayanlarımız hayal güçlerini her geçen gün biraz daha geliştirerek kullanıp doğada bulunan canlılardan, nesnelerden faydalanmak suretiyle patik modelleri yapıyorlar.

Gezmelerde, evinizde kullanmanız mümkün olan kolayca işlenebilecek patik modelleri katalogumuzda mevcut. Giyinmenin yanı sıra çocuklarının çeyizlikleri içinde güzel bir hazırlık malzemesi olarak örülen patikler yine boncuklu, çarık görünümlü, düğmeli, fırfırlı, iki renkli, örgü bantlı ve daha birçok modeli ile bayanların ellerinden doğuyor. Çorap giyinmeden bile kıyafetiniz ile kombin etmek suretiyle aile ya da dost ziyaretlerine giderken giyebilirsiniz.

Farklı El İşi Patik Örnekleri

Farklı_El_İşi_Patik_Modelleri

Farklı_El_İşi_Patik_Modelleri

20 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 3.577 kez görüntülendi.
Farklı El İşi Patik Örnekleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. zeliş dedi ki:

    daha cok patik modeli koyabilir misiniz daha değişik modeller

    1. admin dedi ki:

      Memnuniyetle en kısa sürede yeni patik örnekleri kataloğu yayınlanacaktır. Sitemizi takip etmeye devam edin http://www.kadinsaglikrehberim.com

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png