Gelin Makyaj Modelleri 2012

Gelin_Makyaj_Modelleri_2012Gelin makyajı nasıl olmalıdır? Gelin adayı bayanların hayatlarının en mutlu gününde soracakları en büyük soru bu olsa gerek. Gelin makyajı modelleri içerisinde en dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenin insan tipolojisi olduğu bir gerçektir ki makyajda tipoloji gelin adayının ten rengi, saç rengi ve şekli, giyeceği kıyafetin renk ve şekli renklerin uyumunu anlamaya yarayacaktır. Aynı zamanda düğünün yapılacağı yerin kır düğünü mü yoksa salon düğünü mü olacağı da önemlidir. Bu konudan esinlenerek gelin makyaj modelleri 2012 kataloğunu sizler için oluşturduk.

Gelinin saçı ile başı, gelinliğin modeli, takı olup olmadığı gelin makyajının başarılı olarak yapılmasında önemli etkenler arasındadır. Yapılacak düğün Kır düğünü ise makyaj doğal tonlarda, salon düğünü ise de makyaj ağır tonlarda olmalı ki gelinin güzelliği düğüne katılanları hayran bıraksın.

Tabi ki uzmanların savunduğu en büyük görüş gelin makyajında gelinin sanki makyaj yapılmamış gibi gösterilip, zarif, masum ve sevimli bir hal de gösterilebilmesidir. Başka bir anlatımla gelinin makyajı doğal olmalı ki sadece gelinin güzelliğini ortaya çıkaracak ve düğün süresince bozulmadan kalabilmelidir. Gelin adayları sizin oluşturduğumuz kataloğumuzu inceleyerek kendinize uygun bir makyaj stili beğenebilirsiniz.

Gelin_Makyaj_Modelleri_2012

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png