Genç Kızlar İçin En İyi Saç Renkleri | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Genç Kızlar İçin En İyi Saç Renkleri

Genç Kızlar İçin En İyi Saç Renkleri
19 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 3.093 kez okundu.

genç_kızlar_için_en_iyi_saç_renkleriGenç kızların güzelliğine ve bakımlarına düşkün olduklarını hepimiz biliriz. Genç kızlar kendilerine uygun en iyi saç rengini seçmek isterler. Ama kendilerini yakışır mı yakışmazlar mı gibi endişeleri vardır. Ha tabi bide moda konusu. Genç kızlar hem kendilerine yakışır renk hem ten renklerine uygun hem de modaya uygun olmalarını isterler. Bu nedenle en uygun genç kızlar için en iyi saç renkleri neler onları sunuyoruz. Genç kızlar hep aynı saç rengini kullanmaktan sıkılırlar, saç modeli değiştirir gibi saç renklerini de değiştirmek isterler. Ama tabi bide boyama var. Genç kızlarımız tecrübesiz ve acemi oldukları için genellikle kuaförleri tercih ederler. Bir de eğer kuaförünüz kötü çıkarsa saçlarınız kötü olabilir bu nedenle bence kendinize güveniyorsanız kendiniz evde boyayabilirsiniz.

Boyamak öyle sandığınız kadar da zor değil bunu unutmayın bence. Şimdi bazı markalar köpük boya çıkardı bunu da uygulayabilirsiniz. Hem pratik hem de oldukça kolay. Saçınıza şampuan sürer gibi sürün ve 1 saat bekleyin saçınız faklı renge dönüşecektir. İşte sizin için bu sezona uygun saç renkleri. Açık sarı saç rengi ile başlayalım. Açık saç rengi bildiğiniz gibi her genç kıza yakışmaz. Açık sarı saç renkleri yumuşak ve dikkat çekici bir renk olduğu için açık tenli kızlara ve renkli gözlü genç kızlara önerilmektedir. Eğer saçınız sarı renk ise düz veya hafif dalgalı saç modeli sizin için en uygun model olacaktır. Saç renginiz eğer yumuşak sarı ise tereyağ sarısı gölgeler ayrı ve çekici bir hava katmış olur. Bir diğer saç rengimiz ise Bakır Sarı- Karamel saç rengi. Bu renk genellikle alımlı genç kızlarımız için en uygun renktir. Bakır sarı karışımı da kullanılabilir. Avrupa’da çilek sarısı olarak bilinen bu renk en çok kullanılan boyama türüdür.

Bu renk stratejik ve çok vurgulu olması dikkat çekiyor. Sıcak renk olması tercih eden genç kızlar için önemlidir. Şeftali ve krem ten rengine sahip bayanlar için uygundur. Bu boya renginde saçınızın tipi nasıl olursa olsun fark etmez her tip saç modeline uygulanabilir. Bu renkte de gölgelendirme uygulayabilirsiniz. Şimdi ise kahve kızıl saç rengini sizlere sunuyoruz. Bu renk ise esmer genç kızlarımız için kullanılır. Ama isteyen açık renkli genç kızlarımız da bu rengi kullanabilir. Bu renk sarı renk gibi çok konuşulan renk arasında. Bu renk kahve mor ve kızıl mor olarak da kullanılabileceği gibi saç uçlarında ve taç bölgesinde renk engelleme tekniği olarak kullanılırsa büyüleyici bir görünüm kazanırsınız. Ve son saç boya rengimiz ise bal tonlarında ki gölgeler. Kahve-Bal tonlarındaki gölgeler ombre saç boyama tekniği için ideal bir seçimdir. Altın Sarısı ve Bal saç rengi kahve renk ile uyumlu ve gölgelendirme için harika bir renklerdir. Bu tonlar ve gölgelendirmeler çekici ve farklılık yaratmak isteyen genç kızlar için kullanılır. Bu saç renginin bir diğer özelliği ise çok yönlü cilt rengine sahip olması. Hemen hemen her cilt rengi ile kullanılır. Bide bilgi olarak saç uçlarınızda renk açmayı tavsiye ederim.

Genç_Kızlar_İçin_En_İyi_Saç_Renkleri

genç_kızlar_için_en_iyi_saç_renkleri

genç_kızlar_için_en_iyi_saç_renkleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png