Göğüslerin Sarkmasına Engel Olma Yöntemleri

Göğüslerin Sarkmasına Engel Olma Yöntemleri
24 Kasım 2011 tarihinde eklendi, 1.062 kez okundu.
Göğüslerin Sarkmasına Nasıl Engel OluruzGöğüslerin Sarkmasına Nasıl Engel Oluruz

Dişiliğin nerede ise en önemli sembolü olarak kabul edilen, kadınların güzel görünmelerini sağlayan, erkekler tarafından hemen hemen en ilgi çekici bölgelerinden biri olan göğüsler, göğüzlerinin güzelliği kadınların özgüvenlerinin yüksek olmasına sebep olduğu gibi sarkması kadınların isemediği ve beğenilmeme korkusu yaşamalarına sebep en önemli faktördür. Göğüsler neden sarkar? bilinmeli ki gebelik döneminde ve dengesiz beslenme sonucu alınan ve sonrasında verilen kilolar sebebiyle bezlerden oluşan göğüsün deforme olmasına ve sarkmasına sebep olur. Diyet konusunda uzman diyetisyenler kaslar kadar sağlam olmayan bezlerden meydana gelen göğüslere iyi bakım yapılması diyet yapılırken zeytinyağı, fındık, mısır gevreği, et, balık, sebze meyve dengesinin iyi ayarlanması ve bu besinlerin kesinlikle tüketiminden vazgeçilmemesi gerektiğini belirtmektedirler.

             Göğüslerin sarkmasına nasıl engel oluruz? İşte bu besinlerin tüketimine devam ettiğimiz sürece göğüslerde bulunan kasların sıklığını korunabilir ve güzelliğinden bir şey kaybetmez, tabi göğüslerin dik ve çekici görünmesi için göğüs bölgesindeki kasların iyi çalıştırılması gerekmektedir, dengeli beslenme yanında egrersiz yapmakta sarkmayı engelemeye yardımcı olur. Tabi bunların yanında kozmetik ürünü olan cilt losyonu ve kremlerde uygun olanlar tercih edildiğinde pürüzsüz göğüslere sahip olunmasını sağlamaktadır.  Bu bilgiler yanında göğüslerin sarkmasını engellemek için bitkisel tedavi yöntemleri de revaçta ve ekonomik olan yöntemlerdir.

               Bitkisel tedavi yöntemleri nasıl yapılır? Birkaç tanesini sıralamak istersek; Meşe ağacının kabuklarını toplayın, kırılmış kabukları çay gibi demleyin ve demlenen bu kabuk suyu ile göğüslerinize masaj ve göğüs banyosu yapın….. Bir çeşit yabani kekik olan serpolet ile biberiyenin çiçek ve yapraklarını yine çay gibi demleyerek göğüs banyosu ve masaj yapın….

               Ham bir elma alın ve kabuklarıyla birlikte rendeleyin, rendelenen ham elmayı lapa yapın ve göğüslerinize sürerek yarım saat kadar bekleyin temizleyin….Daha bunun gibi bir çok çeşit bitkisel tedavi yöntemi de bulunan göğüs sarkmasına engeleme yöntemlerinden bir tanesi sarkan ve sarkmaya yüz tutmuş olan göğüslerinizin eski muhteşem halini almasına ve sizin yine erkeklerin gözünde çekici olmanızı sağlayacı kesin olsa gerek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png