Gold Slim Göbek Bandı ile Zayıflama | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Gold Slim Göbek Bandı ile Zayıflama

Gold Slim Göbek Bandı ile Zayıflama
9 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 846 kez okundu.

Gold Slim Göbek Bandı ile ZayıflamaGold Slim Göbek Bandı ile Zayıflama nasıl elde edilir? Gold Slim Göbek Bandı nedir? Sürekli olarak obezite konusunda endişelerinden kurtulmak ve insanların kilo almasını engellemek, fazla kilo problemi olan insanların ise düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo verme işlemlerini sağlamak için araştırmalar yapan dünya sağlık örgütleri önceleri zayıflama kapsülleri gibi çözümler bulmuş ancak zayıflama kapsüllerinin gün içinde tüketilmekte olan besinler ile birlikte kullanılması sebebiyle yeterince sonuç alamadıklarını tespitle uğraşılarını gece uyku esnasında diyet yapanları nasıl kilo verilir arayışına sokmuştu.  Bu arayış insanların metabolizmasının en ağır çalıştığı gece uyku sırasında metabolizmanın nasıl hızlandıracağı şeklinde yapıldı. Bunun içinde uyku sırasında herhangi bir zayıflama ürünü kullanımı gerçekleşemeyeceğinden vücuda sürekli temas edebilecek ve metabolizmayı hızlandıracak bir ürün olması yönündeydi. İşte yapılan tetkik, deney ve uzun uğraşlar neticesi yeni nesil ürün olan Gold Slim Göbek Bandını üreten uzmanlar insanların gece uyku esnasında metabolizmanın hızlanmasını sağlayarak yorgun düşmeden kilo verilmesine yardımcı olduğunu tespit ettiler. Rüyaların nerede ise gerçek olduğu yapılan araştırmalar sonunda tespit edilen gold slim göbek bandı sayesinde kilo almaya müsait olan insanların gündüz tükettikleri yiyecekler neticesi biriken yağları ayrıştırmak suretiyle vücudun ana merkezi olarak kabul edilen mide ve sindirim sistemine etki ederek metabolizmanın hızlanmasını sağlayıp fazlalıkların vücuttan atılmasını sağlayarak rüyaların gerçek olmasını sağlıyor. Günlük aktiviteleri nedeniyle yorgun ve bitkin düşmemek için insanlar belirli oranda kalori ihtiyacı duyarlar, ancak kilo almamak için vücudun gerek duyduğundan az alınan kalori yorgunluk ve bitkinlik hissini meydana getirir ki bedenin zayıflamadığı halde istenmeyen hastalıkları da beraberinde getirir.

Büro işlerinde çalışan insanlar ya da ev hanımları genellikle fazlaca hareketsiz kalmaları sebebiyle aldıkları kiloları atamaz, çok azı da uyku esnasında atılır, fakat atılmayan kilolar vücudun yağ tutmasına sebep olur, bu sebeple gündüzleri spor yaparak geceleri kilo vermenin hızlandırılması gerekir. İşte bu sebeple mucize gibi görünen gold slim göbek bandı metabolizmayı hızlandırmak suretiyle insanın gün içerisinde aldığı kilolarının üzerinde kilo kaybı ve kalori yakmayı sağlayarak insanların kilo problemi yaşamasını engeller. Başka bir deyişle gün içerisinde 2 kilo aldığınızı düşünürsek göbek bandı sayesinde gecede 2.2. kilo vermeniz mümkün görünüyor ki bu da haftada 1.4 kilo, ayda ise 6 kilo vermeniz anlamına gelir.

Ürünün resmi sitesinde belirtildiği üzere Amerika da uzmanlar tarafından metabolizma ve sağlık durumları aynı olan 2 ev hanımı üzerinde yapılan araştırma neticesinde bu bayanlara bir ay aynı derecede yiyecek ve içecek temin ederek günlük aktivitelerinin yapılması sağlandı. Bu bayanlardan biri gold slim göbek bandını kullanırken diğerine kullandırılmadı ve sonuç olarak ürünü kullanmayan bayan 2.3 kilo alırken ürünü kullanan bayan ise 5.6 kilo verdi. Dünya Sağlık Örgütleri tarafından desteklenen diğer zayıflama ürünlerine nazaran hem güvenli ve hem de kullanımı kolay olan kendini yapılan deneylerle kanıtlayan gold slim göbek bandı aynı zamanda Avrupa obezite ile mücadele dernekleri, sağlıklı yaşam kuruluşları, endokrinoloji ve metabolizma derneklerince de tavsiye edilmektedir.

Gold Slim Göbek Bandı içeriği nedir? Samen Cassiae torae, Poria Cosus, Maythorm, İmmature Bitter Orange, Scutellaris baicalensis, Alisma Orientalis, Angelica Sinensis, Active Substances of Plant Extract karışımından oluşmaktadır. Gold Slim Göbek Bandı içerisinde 30 adet bulunan kutu ile 89 TL. ye satılmakta olup 1 ay kullanım içindir.

Gold Slim Göbek Bandı nasıl kullanılır? Gold Slim Göbek Bandı Kullanımı ise ambalajını açıp akşam yatmadan önce göbek üzerine 1 adet yapıştırılır ve 12 saat boyunca vücutta kalması sağlanır. 12 Saat sonrası çıkarılır ve bir sonraki gün yine aynı şekilde tekrar edilerek kullanılır. Ancak dış ambalajının açılarak hava alması engellenmeli, 14 yaş altı, emzirenler ve hamilelerin kullanmaması gerekir. Yine adet dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez, oluşabilecek alerjik bir durum olduğunda doktorunuza başvurmanız önerilir. Gold Slim Göbek Bandı kullanıcı yorumları ile ilgili olarak ürünün ana sitesini ziyaret ederek kullanıcılara ait yorumları okumak suretiyle bilgi sahibi olabilir ve aşağıdaki yorum sayfasından yorum yapmak suretiyle de merak edenlere ışık tutabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki tabloda göbek bandı kullanan ve kullanmayanlar arasındaki kilo verme konusundaki fark açıkça belirtilmiştir.

\"Gold

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png