Göz Altı Torbalarını Yok Etme

Göz Altı Torbalarını Yok Etme
29 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 1.639 kez okundu.

Göz_Altı_Torbalarını_Yok_EtmeGöz Altı Torbalarını Yok Etme

Bayanların en kabuslarından biri de göz altlarında oluşan göz torbaları olsa gerek. Göz altı torbalarını yok etme insanların son zamanlarda en çok merak ettikleri bir konu olmayı başarmış görünüyor. Göz altı torbaları neden oluşur? Genellikle yaşa bağlı olarak oluşan göz torbaları hormonal dengesizlik olarak karşımıza çıktığı gibi uyku düzenindeki bozukluklar yani uyuyamama, az uyuma gibi etkenlerden meydana gelir. Ayrıca bazı bayanların adet oldukları zamanda göz altı torbaları görülür.

    Göz altı torbaları nasıl oluşur? Kötü alışkanlıklar ile dengesiz bir yaşam, aşırı yorgunluk ile bilgisayar başında geçirilen uzu süre de göz altı torbalarının oluşma nedenlerinden sayılabilir. Göz altı torbası nasıl yok edilir? Öncelikle bir uzman kontrolünde gerekli tedavi ve bakımın yapılması gereken göz altı torbalarının şimdi hep beraber doğal yoldan nasıl yok edildiğine bakalım.

 

Öncelikle güzelce temizleyeceğiniz bir demet maydanozu öğütelim ve 300 gram süt katarak pişirelim. Sütün sarı renk alması ile bal ile karıştırarak tadlanmasını sağlayalım ve günde 5 defa çorba kaşığı içelim. Bir başka şekilde ise; Rendelediğimiz bir adet patatesin suyunu çıkaralım, bu suyun içine badem yağı ile bir tatlı kaşğı kadar kahve ilave edelim ve tülbent içine koyarak sarıp bekletelim. Sonra da bu şekilde iken tülbenti çaya batırıp sorunlu göz altı torbalarına sürmek suretiyle kompres yapalım.

Göz Altı Torbalarını Yok Etme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sevil dedi ki:

    gözaltı torbalarımda çok şişlik var ne yapabilirim gözaltı şişiliği için ne önerirsiniz.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png