Grammy Ödüllü Adele Saç Modelleri

Grammy Ödüllü Adele Saç Modelleri
31 Mart 2012 tarihinde eklendi, 1.325 kez okundu.

Adele_Saç_ModelleriAdele kısa süre önce aldığı grammy ödüllerinin yanı sıra ülkesi İngiltere de de ödülleri toplayarak bütün dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Grammy ödülü Adele saç modelleri alışılmışın dışında geçmişi yansıtan modellerden oluşmaktadır. Adele bütün ödülleri bir bir toplamasına rağmen stili ile hayranlarını biraz şaşırtmış olsa da saç modellerindeki eskiye dönüş sinyali bayanlar arasında trend olmaya başladı.

   Her ne kadar alışılmış şarkıcılara nazaran biraz kilolu olan Adele, güzelliği ve asilliği ile ön plana çıkmaktadır. Gür ve yüzüne oturan saçları ile uyguladığı doğru makyaj sayesinde muhteşem güzelliğe bürünüyor. Adele saç modelleri sayesinde bayanlar tek tiplikten geçmişe dönüş yapmaya başlamış görünüyor. Çünkü Adele saç modeli nerede ise 70 li 80 li yılların saç modeli olarak göze çarparken retro saç modelleri olarak bilinen bu saç modeli sıcak, samimi ve doğal bir akıl olduğu gibi hem de çılgın.

   Geçen yıl olduğu gibi içinde bulunduğumuz yıl da öne çıkan Adele’nin saçlarına uyguladığı retro saç modelleri bir çok ünlünün de benimsediği bir model olarak karşımıza geliyor. Küçük yaşına yani daha 23 yaşında olmasına rağmen retro saç modelleri ile oldukça güzel göründüğü gibi kişiliği ile de örtüşmektedir Adele’nin. Bu nedenle kataloğumuzu incelemek suretiyle siz de kendinize Adele saç modelleri gibi bir saç modeli seçebilirsiniz.

Adele_Saç_Modelleri

Adele_Saç_Modelleri

Adele_Saç_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png