Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen Saç Modelleri
21 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 1.252 kez okundu.

Gülben_Ergen_Saç_ModelleriGülben Ergen yeni yaptığı her şeyi ile gündemde kalmayı başarmasını biliyor. Gülben’in yeni saç stilini gördüğünüz mü? saçına kısa ve farklı bir görünüm kazandıran ünlü sanatçı saç rengini de açtırmış. Yeni stili ile gençleşip güzelleşen Gülben Ergen çıkardığı single için imaj değiştirerek bayanları kendine biraz daha hayran bırakmayı başarmış görünüyor. Gülben Ergen saç modelleri gündeme otururken şu sıralar birçok bayan tarafından tercih edilmeye başlandı bile.

Kendisine yakışanı çok iyi bildiğinden olsa gerek saç rengini açtırmak suretiyle saçlarını kısa kestiren Gülben güzelliğini yine ön plana çıkarmayı başararak kuaföre saç yaptırmaya giden kadınların uygulatmak isteyeceği tarzı nerede ise belirlemiş durumda. Daha önceleri uzun maşalı saçları ile hatırlanan Gülben Ergen sonraları aldığı bir karar ile omuz hizası ve ense boyunda olacak şekilde kısa saçları ile hayranlarının karşısına çıktı. Saçları her zaman maşalı veya düz olan ancak her zaman modern görünümü ile bayanların ilgisini çekmeyi başaran yıldızımızın yeni saç modelleri ile oluşturulan kataloğumuzu sizlerle paylaştık.

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle verdiği konserde yeni tarzı ile hayranlarının karşısına çıkan ünlü sunucu ve sanatçı saçına uyguladığı kısa kesim ve açık renk tonları ile hayranlarından beğeni toplamayı başardı. Özellikle genç kızların daha çok ilgisini çeken yeni tarzı sayesinde uzun süre gündemi meşgul edecek görünüyor. Siz güzel bayanlar için oluşturduğumuz Gülben Ergen yeni saç stili kataloğumuzu incelemek suretiyle kendinize uygun bir tarz seçebilir ve yorumlarınız ile süsleyerek diğer bayanlara ilham vermiş olabilirsiniz.

Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben_Ergen_Saç_Modelleri

Gülben_Ergen_Saç_Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png