Hadise Nasıl Kilo Verdi

Hadise Nasıl Kilo Verdi
11 Ağustos 2012 tarihinde eklendi, 897 kez okundu.

Hadise_Nasıl_Kilo_VerdiHadise ses sanatçılığının yanı sıra yaptığı her hareketi gündeme oturan, verdiği frikikler ile sürekli magazin basını tarafından gündemde olan sanatçılarımızın başında gelmektedir. Son zamanlarda da kısa sürede verdiği 13 kilo ile gündemi meşgul etmektedir. Hadise nasıl zayıfladı? Diyeti merak konusu olan ünlü sanatçının Mehmet Ali Erbil’in baldızı olarak adından söz ettiren diyetisyen Şeyda Coşkun ile çalışması sonrası düzenli olarak uyguladığı program sayesinde 2 ay kadar kısa sürede 13 kilo birden vermeyi başardı. Bu nedenle de magazin servislerinde Hadise kaç kilo veya Hadise zayıfladı gibi haberlerin yerini Hadise nasıl kilo verdi şeklinde verdiği 13 kiloyu ne uygulayarak verdiği konuşulmaktadır.

Hadise’nin kilo problemleri magazin basınını meşgul ederken birden Hadise nasıl kilo verdi, verdiği kiloları hangi diyet programı ile gerçekleştirdi konuları meşgul etmeye başladı. Hadise’nin kilo vermesine yardımcı olduğu belirtilen Şeyda Coşkun, çok akıllı bir kız olarak lanse ettiği Hadise ile her gün sabah 06:30’da yürüyüş yaptıklarını, her gün farklı besinler tükettiğini belirtiyor. Yani bir sabah yulaf yediğini, diğer gün ise omlet ya da peynirli kahvaltı yaptığını belirtiyor. Yani aynı anda hem yulaf ve peynir, omlet yemediğini, karbonhidrat ile proteini aynı anda almadığını, farklı günlere paylaştırdığını söylüyor. Bol bol sebze tüketerek bunların yanında mutlaka yoğurt yediğini belirtiyor. Örneğin sabah yulaf ile kahvaltı yaparsa öğlen sebze ve yoğurt yediğini, akşam ise ızgara et yediğini, ara öğünlerinde ise ayran ile bitki çayları tükettiğini belirtiyor Şeyda Coşkun. Bunu düzenli olarak her gün gerçekleştirdiklerini, her gün aynı saatte kalktıklarını, düzenli olarak spor, egzersiz, koşu ve pilates yaptıklarını söylüyor.

Programa ilk başladığında 60-65 kilo olan Hadise’nin şu sıralar 54-55 kilo seviyelerine düştüğünü açıklıyor. Diğer insanların uyguladığı zayıflama programlarından farklı bir program uygulayan Hadise’nin herhangi bir aksaklığa meydan vermeden düzenli olarak yapmasının kilo verme başarısını elde etmesinde etkili olduğu belirtilmektedir. Öncelikle karbonhidrat ile protein dengesini çok iyi ayarlamış olması zaten başarısının en önemli faktörüdür. Yine düzenli olarak uygulamış olduğu spor ve egzersizler kişisel diyeti ile bütünleşiyor. Bu nedenle Hadise gibi olmak isteyenlerin aynı başarıyı yakalamaları için öncelikle bir uzmana müracaat etmeleri gerekir. Hadise’nin zayıflama formülü kilo vermek isteyenlerin şu sıralar en çok tercih ettikleri diyet programlarının başında gelmeye başladı. Ancak Hadise’nin zayıflama programı uygulamak isteyenlerin öncelikle bir uzman denetiminde programa başlamaları önerilmektedir. Uzman nezaretinde başlanacak bu program sayesinde düzenli spor ve egzersiz ile birlikte kilo vermenin keyfine varabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png