Hazal Kaya (Feriha) Saç Modelleri

Hazal Kaya (Feriha) Saç ModelleriOynadığı film, dizi, reklamlarda göstermiş olduğu başarılı performansın yanında saç modelleri ve güzelliği ile tüm ülkede adından sıkça söz ettiren, özellikle son oynadığı Adını Feriha Koydum dizisi ile kariyerinin nerede ise en üst seviyesine gelen güzel oyuncu Hazal Kaya (Feriha) saç modelleri konusunda derlemeler paylaşıyoruz. Halkın daha çok Feriha ismi ile tanıdığı Hazal Kaya özellikle saçlarına uyguladığı düz saç modelleri ile genç kızlar başta olmak üzere bayanların büyük beğenisini kazanmış görünüyor.

    Hazal Kaya’nın bu kadar büyük başarılara imza atmasının belki de ailesinin küçüklüğünden itibaren ilgi duyup mutlu olduğu şeyleri yapması hususunda sürekli sanatçıya destek olmaları olsa gerek. Tiyatro, dans ve keman çalmayı çok seven Hazal Kaya Adını Feriha Koydum dizisinden önce de Sıla, Acemi Cadı, Taşların Sırrı, Genco ve Aşk-ı Memnu yapımlarında aldığı rollerde de başarısını göstermeyi bilmiştir.

   Yine Tofita,  Turkcell,  Nescafe,  Eti ve Ritmix reklamlarında da başarılı bir performans göstermeyi başarmıştır. Düz saç modellerinin bayanlara ne kadar yakıştığını uyguladığı saç modelleri ile göstermeyi başaran ve sevdiren Hazal Kaya saç stilleri kataloğumuzu incelemek suretiyle kendinize uygun bir model seçebilirsiniz.

Hazal_Kaya_(Feriha)_Saç_Modelleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png