Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri
28 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 816 kez okundu.

Hızlı_Saç_Uzatma_YöntemleriUzun saç modası son bir kaç yıldır özellikle bayanlar tarafından tercih edilmekte ve fırtına gibi esmektedir. Bir çok bayan hızlı saç uzatma yöntemleri sunan saç bakım ürünleri, saç uzatıcı serumlar, saç bakım kremleri, şampuanlar, yağlar vb. kozmetik ürünleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra doğal saç uzatma yöntemi ile hazır satılmakta olan sentetik uzun saçlar olarak tabir edilen peruk, postişler ile insan saçından elde edilen hazır uzun saçlar bulunmaktadır.

Fakat ne çıt çıt saçlar, ne de postişler ve ne de peruklar ile gerçek insan saçları insanın kendi doğal uzun saçlarının yerini tutmamaktadır. Bu sebeple biz de sizlere kısa zaman içinde hızlı bir şekilde saç uzatmak için uygulanabilecek yöntemi sizlerle paylaşıyoruz. Doğal olarak elde edilecek bu uygulama sonucunda hızlı saç uzatma yöntemleri konusunda merak eden bayanlara ışık tutmuş olacaksınız.

Şimdi hızlı saç uzatmak için yapılacak uygulamaya geçelim; Öncelikle uygun fiyata temin etmesi mümkün olan aktardan badem yağı, sinameki ve eczaneden bemiks ampulü alalım. Bir çay bardağı suyu çaydanlık içine koyup kaynatalım ve kaynamakta olan suyun içerisine bir tutam sinameki atıp demlenmesini bekleyelim. Sinameki otunu demlendikten sonra süzüp suyunun içine bir yemek kaşığı kadar badem yağı ile bir ampul bemiks ekleyerek karıştıralım. Elde ettiğimiz karışımı saç diplerinize parmak uçları ile tırnaklamaksızın masaj yapar şekilde yedirelim.  Bu işlem sonunda yarım saat 45 dakika kadar bekleyip saçlarımızı yıkayalım. Bu işlemi haftada bir defa olacak şekilde uygulayalım ve sonrasında hızla uzayan sağlıklı saçlara sahip olduğumuzu görelim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png