Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatma

Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatma
9 Mart 2012 tarihinde eklendi, 1.005 kez okundu.

Hızlı_ve_Sağlıklı_Saç_UzatmaSon yıllarda uzun saç modasının fırtına gibi estiğinden bir çok bayan uzun ve sağlıklı bir saçının olması için birçok yöntem denemektedir. Hızlı ve sağlıklı saç uzatma konusunda sizlere doğal yöntem hakkında bilgiler veriyoruz. Bir çok bayan uzun bir saça sahip olabilmek için saç uzatıcı serum, saç bakım ürünü, saç bakım kremi, şampuan, yağ vb. birçok ürünü kozmetik dünyasından temin etmektedir.

  Yine doğal saç uzatma yöntemi yanında hazır satılmakta olan uzun sentetik saçlar (peruklar), postişler ile doğal insan saçından yapılmış olan hazır uzun saçların satıldığı görülmektedir. Fakat ne postiş, ne peruk ve ne de çıt çıtlı saçlar ile doğal insan saçından oluşturulan hazır uzun saçlar insanın doğal olarak uzayan saçlarının yerini tutmamaktadır. İşte bu nedenle kısa süre içinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde saçınızı uzatmanız için doğal bir yöntemi sizlerle paylaşmanın gururu içindeyiz.

  Hızlı saç uzatma yöntemleri nelerdir? sorusunun da en iyi cevaplarından biri olan bu yöntemde öncelikle bir miktar su ile sinameki, bemiks ampul ve badem yağını aktar ve eczaneden temin etmeniz gerekmektedir. Bunları temin edin ve bir çay bardağı suyu çaydanlıkta kaynatın. Kaynamakta olan su içine bir miktar sinameki atıp demlenmesini bekleyin. Sinamekinin demlenmesi sonrası süzün ve içine bir yemek kaşığı badem yağı ve bemiks serumdan bir ampul ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı tırnak uçlarınız değmeyecek şekilde parmak uçlarınız ile saç diplerinize masaj yapar gibi yedirin. Yaklaşık yarım saat veya 40-45 dakika kadar bekleyip saçlarınızı yıkayın. Bu şekilde haftada bir uygulayama devam edin ve sonrasında uzun ve sağlıklı bir saça kavuşmanın hazzını yaşayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png