İlkbahar-Yaz Sezonu Oje Trendleri 2012 | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


İlkbahar-Yaz Sezonu Oje Trendleri 2012

İlkbahar-Yaz Sezonu Oje Trendleri 2012
12 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 668 kez okundu.

İlkbahar-Yaz_Sezonu_Oje_Trendleri_2012İlkbahar-yaz sezonu oje trendleri 2012 , 2012 İlkbahar-yaz sezonu en gözde oje renkleri nelerdir? Sezonun moda trendinin oje trendlerine de yansıdığı yeni sezonun ojelerinin kadınların kıyafetleri gibi renkli ve pırıltılı olmasıdır. Öyle ki yeşil, mandalina, neon renkler, ten rengi ve pasteller ile fuşyalardan oluşan ojeler yeni yılın rengarenk, ışıltılı tırnaklar görüntüsünü kazandırmaktadır. 2012 yılının ilkbahar-yaz sezonu için en gözde oje renkleri hakkında bilgiler vereceğiz.

   Bu yaz sezonunda tırnaklar cıvıl cıvıl olması moda trendlerinin yeni yılın oje trendlerine yansımasından kaynaklanmaktadır. Aşağıda sizler için derlenen yeni yılın oje trendleri arasında yer alan gözde oje renkleri arasından derlemeler bulacaksınız.

1- Yeşil Ojeler Özellikle açık tonlarıyla dikkat çeken ve en sık rastlayacağımız oje renklerinin başında yeşil renkli ojeler geliyor. Yeşil renkli ojeler ister sedefli, ister düz olsun açık ton rengiyle mutlaka bulundurmanız gereken bir oje rengidir.

 2- Mandalina Kış mevsiminin favori rengi olan kırmızı ojeler ilkbahar-yaz sezonunda yerini mandalina tonlarına bırakıyor. Bronz tenli bayanlara çok yakışacak olan mandalina renginin açık tondan koyu tona bir çok rengi bulunmaktadır.

 3- Pırıltılar İlkbahar-yaz sezonunda etkili olacak renklerden biri de üç boyutlu holografik efektlerin hakim olduğu pırıltılı ojelerdir. Farklı bir tarz elde edeceğiniz ve özellikle gece kıyafetlerini tamamlamak için kullanılabilecek muhteşem bir oje rengidir.

 4- Neon renkler Geçmişin yani 80\’li yılların neon renkleri yeni yılın ilkbahar-yaz sezonunda tekrar boy göstereceğe benziyor. Sıra dışı bayanların bir çok renk alternatifi bulunan neon renkli ojelerden bir kaç tane edinmeleri yeni yılın moda trendi için gerekli görünmektedir.

5- Pasteller Baharın ılık meltemlerini anımsattığından ister uçuk mavi, ister pembe, sarı, yeşil veya lila birbirinden hoş olduğu gibi şık ve sade renklerle bayanların favori oje renkleri olacaktır.

6- Fuşyalar Sıcak yaz günlerinde bayanların vazgeçilmesi olacağa benzeyen fuşya ojeler kış moda trendi kırmızı yerine ten rengine mandalina uymayan bayanların tercih ederek kullanabileceği yeni yılın trend ojelerinin arasında bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png