İnci Takı Çeşitleri ve Modelleri 2011-2012

İnci Takı Çeşitleri ve Modelleriİnci, denizlerde yaşayan yumuşakcalar sınıfından istiridye, tarak ve bazı midye türü yaratıkların vücutlarına giren maddelerin zararsız hale getirilmesi işlemi esnasında kalınlaşma ile çeşitli katmanların oluşması küresel bir biçim alması sonucu oluşan güzellik veya yüksek değer olarak anılan bir tür mücevherdir.

      İnci hemen her zaman bayanlar tarafından tercih edilen, mücevherleri arasında olmazsa olmazlardan olan gözde bir ziynet eşyasıdır diyebiliriz. İnciler küpe, kolye ve bilezik olarak bayanların mücevher sandığını süslerler. İnciler beyaz, pembe, fildişi, pembe, açık gül, mavimsi veya siyah renkli olabilmektedir.

       Bunlar içinde barındıkları istiridyenin cinsine, suyun derinliğine, tuz miktarına ve ısı derecesine göre değişebilir. Makalemizde inci hakkında bu kadar açıklama ile incinin bayanların hayatında ne kadar önemli olduğunu anlamışızdır. Bu nedenle inciden yapılan takılar ile ilgili hazırladığımız kataloğumuzdan siz güzel bayanların tercih edebileceği bir model vardır belkide.

İnci Takı Çeşitleri ve Modelleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png