Kestane Saç Renkleri 2012 | Kadın Sağlık Rehberim & Kadın ve Sağlık


Kestane Saç Renkleri 2012

Kestane_Saç_Renkleri_2012Kestane saç renkleri kimlere yakışır? Genel olarak hemen her ten rengine uyum sağlayan, çok güzel görünüm kazandıran ve sıradanlık barındıran doğal ve masum bir görünüm kazandıran saç renkleridir. Kestane saç rengini tercih eden bir çok ünlü sanatçının olması nedeniyle kestane saç renkleri 2012 yılının trend saç renkleri arasında girmeye aday görünüyor. Genellikle de mükemmel bir görünüm verdiğinden ünlülerin abiye saç modelleri ile açık kestane saç rengini tercih ettikleri görülmektedir.

Doğal bir saç rengi olan kestane saç renginin saçlarınıza uygun olup olmadığını araştırdıktan sonra eğer sadeliği seviyorsanız ten renginiz ne olursa olsun size makyajsız bile sade ve masum bir görünüm kazandırır. Kestane saç renklerinin; Açık_kestane_saç_rengi, küllü-kestane-saç-rengi, koyu-kestane-saç-rengi, kızıl-kestane-saç-rengi gibi çeşitli tonları da mevcuttur.

Evde de kolaylıkla saçlara uygulanabilen kestane saç renklerinin en güzel tonlarını Loreal veya Koleston markalarında bulmanız mümkün olup uzmanlar da evde uygularken kaliteli olanları tercih etmeniz gerektiğini belirtmektedirler. Kestane saç renkleri kahve ve ela gözler için çok uygun olmakla renkli gözleriniz var ise açık kestane tonları uygun olmaktadır. Kahve renkli gözlerde kestane saç rengi masum olduğu gibi doğal bir görünüm kazandırır.

Kestane Saç Renkleri 2012

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png