Kirpikleri Uzatmak İçin Öneriler

Kirpikleri Uzatmak İçin Öneriler
29 Mayıs 2012 tarihinde eklendi, 784 kez okundu.

 Kirpikleri_Uzatmak_İçin_ÖnerilerKirpikleri uzatmak için öneriler konusuna değinmeden biraz kadınlarımız hakkında bilgiler verelim. Kadınlarımız güzel görünmek uğruna her türlü kozmetik ürünü ve bitkisel ürünü kullanırlar. Yine güzel ve çekici görünmek için uzun ve dolgun kirpikler sahibi olmak kadınların önemli arzuları arasında gösterilebilir. Ancak bir çok kadın bunun için ne yapmaları gerektiği konusunda bilgi sahibi değildir. Güzel ve çekici görünmeyi hak eden bayanlarımızın bilmesi gereken uzun ve dolgun mükemmel kirpiklere sahip olabilmeleri için bir çok doğal yöntem mevcuttur. Biz de makalemizde bayanlara doğal yöntemlerle mükemmel kirpikler elde etme konusunda bilgiler veriyoruz.

Güzel ve çekici kirpikler elde etmek için öncelikle bir miktar hint yağı ve kakao yağı temin edelim. Sonra bir kap içinde su kaynatalım ve bir çay kaşığı hint yağı ile 10-12 gr. yani yemek kaşığından biraz az olacak kadar kakao yağını bir kap içinde karıştırıp hazırladığımız sıcak su dolu kabın içine koyarak krem halinde koyulaşıncaya kadar ısıtalım. Hazılanan bu karışımı soğuttuktan sonra düzenli olarak aksatmaksızın 15 gün boyunca her gün yatmadan önce rimel fırçası yardımı ile gözlere kaçırmadan kirpiklere kökünden uçlarına doğru uygulayalım. Kirpiklerin gürleştirilmesi için ise aynı miktarda badem yağı ile hint yağını bir şie içinde karıştırıp yne 15 gün gece yatmadan önce kirpiklere uygulayın.

Bir başka yöntemde ise çorba kaşığı kadar kuyruk yağı ile 5 adet cevizin içi ve 5 adet fındık içinin bir tencere içinde benmari usulü eritilmesi sonrası süzülerek içine bir kaç damla kadar parfüm damlatıldıktan sonra cam kavanoz içinde saklanıp kulak çubuğu yardımı ile kirpik diplerine sürülmesi şeklindedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png