Kızıl Saç Renkleri 2012

Kızıl Saç RenkleriBayanların çekici ve alımlı görünmek amacıyla tercih ettikleri her zaman olduğu gibi kızıl saç renkleri olsa gerek. Kızıl renkleri insanların bakışlarının size dönmesini sağlayan bir renktir. Kızıl saç modelleri ile birlikte kızıl saç rengi birbiri ile uyum sağladığı için kızıl saç boyaları aklınızdakinden fazla aktivite sağlıyor.Bu saç rengi ile şampuan kullanmanız neticesi saçınızın renginin çekici ve daha da alıcı olacağını görmeniz mümkündür. Kızıl saç boyası tonları, kızıl saç renkleri ve kızıl saç modelleri birbirleri ile uyumlu olan büyük cesaret isteyen uygulamalar arasında ön sıralarda yer alır. Bir bayanın cilt rengi pembe ton barındırıyorsa eğer saçını kırmızı renge boyatmak isteyen bayan için doğru tonu bulmak mümkündür. Hele cilt rengi açık ya da pembeye dönükse kırmızı en iyi taşıyan onlardır. Fakat cilt renginiz buğday veya esmer ise kırmızı renk tonunu bulmanız zor olacaktır. Kırmızı yani kızıl renk dikkat çekmekten haşlanan bayanların en çok tercih ettiği insanların dönüp bakmasına sebep bir renk olup bu rengi taşımak bakışlardan rahatsız olmayan kendinden emin bayanların tercihidir.

Kırmızı rengi muhafaza etmenin yolları, kırmızı rengi muhafaza etmenin en etkin yolu saçların olabildiğince az yıkanması, yani haftada bir iki defa yıkanması, yıkanırken de sıcak su yerine ılık suyun tercih edilmesi gerekir. Saçlar yıkanırken sert şampuanlar ki kepek şampuanları boyalı saçlara sert etki yaptığı gibi kızıl saçların ölümü anlamına gelir. Ayrıca kuaförünüzden saç boyanızın kalıcılığını arttıran bakım ürünleri kullanmasını isteyebilirsiniz. Kırmızı-kızıl saç boyası diğer saç boyalarına nazaran çabuk okside olduğundan açık havada uzun süre kalınacağı zaman UV filtresi içeren şekillendirici kullanmalı veya şapka, eşarp takarak dışarı çıkılmalıdır.

Yine bu saç renkleri kategorisinde olan renklerden hangi ballı kızılı seçmeliyim? diyorsanız,en favorileri Koleston ve Loreal olup Wella ile Palette firmalarının buna yakın tonlarda saç renkleri bulunmaktadır. Ballı kızıl kullanacak bayanların iddialı olma zorunlulukları vardır. Zaten kızıl saç renkleri ile kızıl saç modelleri son yıllarda bayanların hayatında kendine en çok yer bulan saç renklerinden biri olarak görülmektedir. Bunun nedeni de kızıl saç renginin diğer saç tonlarına uyum sağlayabilmesi ve balyajlı saç renklendirmesi sonucunda mükemmel görünüm sağlamasından geçmektedir.

Kızıl Saç Renkleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png