Kızıl Saçlılar İçin Makyaj Önerileri

Kızıl Saçlılar İçin Makyaj Önerileri
26 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 887 kez okundu.

Kızıl Saçlılar İçin Makyaj ÖnerileriKızıl saç renkleri içerisinde ballı kızıl saç renkleri favori renkler arasında en üst sıralarda yer alan, özellikle kendini cesur hisseden bayanların tercih ettiği bir renktir. Kızıl saç rengine sahip olan bayanların ten renkleri ne olursa olsun yapacakları makyaj uyum sağlaması açısından çok önemlidir. Bunun için de ten renginize uygun olanı tercih etmek için öncelikle kızıl saç renklerinin bütün tonlarını öncelemeniz ve size en uygun olanı seçmeniz gerekmektedir.Zaten son zamanlarda parlak kızıl saç rengi bayanların en çok tercih ettiği tonlar arasındadır. Bakır kızıl renk tonlarına yakın olarak şarap kızılı ile kumral bakır dore renkleri gözde renkler olarak görülmekte olup şarap kızılı aktığında bakır kızılına dönüşmekte, bu da uygulanan saça muhteşem bir görüntü vermektedir. Bilindiği üzere kızıl saç tonlarına en uygun beyaz ciltler olduğundan pembe renkli olanlara da uygun olmakla koyu ciltli bayanlara tavsiye edilmemektedir. Kızıl Saçlılara makyaj önerileri nelerdir? Kızıl renkli saçlara sahip olan bayanların makyaj yaparken en çok tercih etmeleri gereken kırmızı tonlar en uygun olan tonlar olarak görülmektedir.

Çünkü kırmızı tonlar ile beyaz veya pembe ten rengine sahip kızıl saçlı bir bayana uygulanması ile bütünleştiğinde oldukça çekici ve güzel bir görünüm verir. Burada kullanmanız gereken allık pembe tonlu olmalı, basit bir görüntü vermemeli ve hafif sürülmesi gereklidir. Göz makyajı ise yine pembe tonda olduğunda uyum konusunda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi gösterir. Bir başka makyaj önerimiz ise şöyle açıklanabilir.

Kızıl saçlılar için makyaj önerileri:

Kızıl olan saç renginize koyu renk ile dumanlı olan göz makyajı kesinlikle uygulanmaması gereken kaçınılması gereken bir durumdur. Pembe dudak boyası ve allık daha çok yakışır ve çekiciliği arttırır. Kaşlar ise saç rengi ile aynı olmamalıdır. Çünkü görünümünüzün tuhaf bir şekil almasnı karşıdakilerin size ilgisiz kalmasına neden olur. Bunun içinde yukarıda anlattığımız gibi makyajınızı saç renginiz ile uyumlu renk tonları ile yapmnız gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png