Koleston Renk Kataloğu 2012

Koleston Renk Kataloğu 2012
6 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.102 kez okundu.

Koleston_Renk_Kataloğu_2012Bayanların merakla beklediği ve saçlarına uygulamaktan kaçınmadan zevk alarak  kullanabilecekleri Koleston renk kataloğu 2012 görücüye çıktı. Yaz aylarında kadınların dış görünüşü kadar saçları da önemlidir. Kadınların kendini iyi hissetmeleri için mutlaka saç renklerini değiştirirler. Kadınların boya tercihleri arasında en çok tercih edilen marka arasında Koleston yer alıyor.

Koleston yine her sene olduğu gibi canlı ve ışıl ışıl gözükmenizde size yardımcı oluyor. Tabi bunların yanı sıra sizi mutlu ve enerjik hissetmenize de yardımcı oluyor. Koleston renk kataloğunda yine sizin zevklerinize uygun renkler mevcuttur. Kolestonun renklerini kullanırken saçlarınızın temiz olması gerekir. Ama ne çok temiz ya da ne çok kirli olması gerekir.

Eğer saçınız yeni yıkanmış olursa kafa derinizde çok fazla yanma hissedebilirsiniz. Çok kirli olduğunda ise istemediğiniz renk elde edebilirsiniz.  Koleston renk kataloğunda ise siyah ve tonları, kızıl ve kumrallar, sarı ve tonları Ve size özel Kolestonun hazırlamış olduğu kızıllar renklerdir. Size uygun saç renginizi seçerken ise ten renginize ve göz renginize dikkat ediniz. Uygun kullandığınız zaman daha güzel gözükeceksiniz.

Koleston Renk Kataloğu 2012

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Sayfa başına git
%d blogcu bunu beğendi:
http://www.kadinsaglikrehberim.com/wp-content/uploads/2016/02/logo.png